Dziekan:  ks. Sławomir Strzyżykowski - mail: dziekan@dekanatkrosno.pl Wicedziekan: ks. Marek Kowal - mail: wicedziekan@dekanatkrosno.pl Ojciec duchowny: ks. Marek Zintara (2006-10-12) - mail: o.duchowny@dekanatkrosno.pl Dekanalny duszpasterz młodzieży: ks. Adam Czeponis - mail: mlodziez@dekanatkrosno.pl

Parafie Dekanatu
 
Parafia Ks. Proboszcz
Bobrowice - pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Ks. mgr Jerzy Waściński

bobrowice@dekanatkrosno.pl

Bytnica - pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

Ks. lic. mgr Sławomir Strzyżykowski

bytnica@dekanatkrosno.pl

Dychów - pw. Miłosierdzia Bożego

Ks. Marek Kowal

dychow@dekanatkrosno.pl

Krosno Odrzańskie - pw. św. Jadwigi Śląskiej

Ks. kan. lic. mgr Zbigniew Samociak

krosno@dekanatkrosno.pl

Leśniów Wielki - pw. Wniebowzięcia NMP

Ks. Jacek Grzelak

lesniow@dekanatkrosno.pl

Maszewo Lubuskie - pw. św. Wojciecha Bpa i M

Ks. mgr Andrzej Skoblicki

maszewo@dekanatkrosno.pl

Osiecznica - pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

Ks. dr Andrzej Maciejewski

osiecznica@dekanatkrosno.pl

Pław - pw. św. Elżbiety Portugalskiej

Ks. mgr Marek Zintara

plaw@dekanatkrosno.pl

Połupin - pw. bł. Karoliny Kózki

Ks. mgr Andrzej Cieślak

polupin@dekanatkrosno.pl

Radnica - pw. NMP Częstochowskiej

Ks. Jerzy Krauze

radnica@dekanatkrosno.pl

Wojskowa - pw. św. Marcina z Tours

Ks. ppłk. lic. mgr Jan Zapotoczny

garnizonowy@dekanatkrosno.pl