ks. kan. Emil Wilgucki: 22.03.1971 - 27.12.1994

ks. Józef Rusin: 1995 - 21.08.2001

ks. dziekan kan. mgr Andrzej Nowak: 22.08.2001 - 31.07.2018

ks. dr Andrzej Maciejewski: 01.08.2018 -