piątek - 1 XII

17:00 - za zmarłą Alinę Przybylską w 8. rocznicę śmierci

sobota - 2 XII

14:30 Łochowice - ślubna: Anny Nowickiej z Mateuszem Puzyrewskim
16:00 Bielów - za zmarłego Józefa Wagana (w 17. rocznicę śmierci) oraz Rodziców z obojga stron

17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Boczka w 19 rocznicę śmierci

niedziela - 3 XII - 1 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla wnuków
10:00 Łochowice - o błogosławieństwo Boże dla Marii Ciołek z okazji urodzin
11:30 Osiecznica - za zmarłą Mariannę Cybulską
13:00 Skórzyn - za zmarłego Ireneusza Siewierskiego w 5. rocznicę śmierci

wtorek - 5 XII

17:00 - za zmarłych: Edwarda, Marzenę, Władysława, Mieczysława Ślązaków, oraz z rodziny Celnych i Piórkowskich

środa - 6 XII

7:00 - za zmarłego Ryszarda Harunka w 1. rocznicę śmierci

czwartek - 7 XII

17:00 - w intencji Małgorzaty i Grzegorza Pohl (od uczestników Mszy ślubnej)

piątek - 8 XII - Niepokalane Poczęcie NMP - wizytacja ks. Biskupa w Parafii Pław

7:00 - za zmarłego ks. Konrada Herrmanna

sobota - 9 XII

16:00 Bielów - intencja wolna
17:00 Osiecznica - za zmarłą Zofię Dobrzańską

niedziela - 10 XII - 2 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłego Stanisława w 7. rocznicę śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłego Kazimierza Ścisłego
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Jana, Rozalię oraz Józefa Stysiaka
13:00 Skórzyn - za zmarłych: Walentynę i Wiesława Kuśmierków

wtorek - 12 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Krośnie Odrzańskim

7:00 - za zmarłego Mirosława Harunka (od uczestników Mszy pogrzebowej)

środa - 13 XII

7:00 - intencja wolna

czwartek - 14 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Leśniowie Wielkim

7:00 - w intencji Katarzyny i Grzegorza Wałków (od uczestników Mszy ślubnej)

piątek - 15 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Maszewie

7:00 - za zmarłą Stanisławę Leciejewską

sobota - 16 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Połupinie

17:00 Osiecznica - za zmarłego Dionizego Nawrota
18:00 Bielów - za zmarłych: Antoniego, Władysława i wszystkich z rodziny Rentel

niedziela - 17 XII - 3 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Marię Sykała oraz Annę i Michała Moroz
10:00 Łochowice - o Boże błogosławieństwo, siły i zdrowie dla Aldony w 90. rocznicę urodzin
11:30 Osiecznica - za zmarłego Mieczysława Łuszczyńskiego
13:00 Skórzyn - za zmarłą Jadwigę Mielcarek w 3. rocznicę śmierci

wtorek - 19 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Dychowie i Bytnicy

7:00 - za zmarłego Władysława Pabijaniaka (od uczestników Mszy pogrzebowej)

środa - 20 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Osiecznicy i Radnicy

16:15 Łochowice - za zmarłych: Daniela, Henrykę i Ryszarda Kluków
17:00 Osiecznica - za zmarłych: Eugeniusza Nowakowskiego (imieninowa) oraz z rodziny Nowakowskich i Dybasiow

czwartek - 21 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Pławiu

7:00 - za zmarłą Danutę Druchlińską (od uczestników Mszy pogrzebowej)

piątek - 22 XII - dzień spowiedzi adwentowej w Krośnie Odrzańskim

7:00 - za zmarłą Marię Molka (od uczestników Mszy pogrzebowej)

sobota - 23 XII

16:00 Bielów - za zmarłych: Weronikę i Kazimierza Poźniaków oraz z rodziny Poźniaków i Bielewiczów
17:00 Osiecznica - za zmarłego Bogusława Nowackiego

niedziela - 24 XII - 4 niedziela Adwentu - wigilia Bożego Narodzenia

  8:30 Czetowice - za zmarłego ks. Emila Wilguckiego
10:00 Łochowice - za zmarłego ks. Emila Wilguckiego
11:30 Osiecznica - za zmarłego ks. Emila Wilguckiego
13:00 Skórzyn - w 18. rocznicę urodzin Natalii Łączyńskiej

24:00 Osiecznica - Msza pasterska - za parafian

poniedziałek - 25 XII - uroczystość Bożego Narodzenia

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Ewę Jezierską, Stanisława, Leszka i Ryszarda Jarowiczów oraz Rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - w 25. rocznicę ślubu Jadwigi i Krzysztofa Ścisłych
11:30 Osiecznica - w 35. rocznicę ślubu Janiny i Józefa Przeździęków
13:00 Skórzyn - w 25. rocznicę ślubu Arlety i Jarosława Koptów
14:00 Bielów - intencja wolna

wtorek - 26 XII - Świętego Szczepana, pierwszego męczennika

  8:30 Czetowice - za zmarłych rodziców: Janinę i Józefa
10:00 Łochowice - za zmarłą Irenę Hochenzy w trzecią rocznicę śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Edwarda (w 6. rocznicę śmierci) i Irenę Gąsior
13:00 Skórzyn - za zmarłego Jana Kubicę

środa - 27 XII

-

czwartek - 28 XII

-

piątek - 29 XII

-

sobota - 30 XII

16:00 Bielów - za zmarłych: Henryka , Władysławę,  Franciszka, Joannę, Feliksa z rodziny Królik, Pilarczyk, Budych i Hemerling oraz Stanisławę Muszyńską i księży Radoma oraz Łaszcza
17:00 Osiecznica - za zmarłych: Władysława Madajczyka oraz ks. Emila Wilguckiego w 23 rocznicę śmierci

niedziela - 31 XII - niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Kornelę i Henryka Witkowskich
10:00 Łochowice - za zmarłych: Jadwigę, Mariana, Jolantę, Stanisława, Mariana Majchrzaków, Antoniego, Helenę, Antoniego, Franciszkę, Antoniego Pawlaków, Stanisława, Edwarda, Stefana Dziedziców oraz z rodziny Jabłońskich
11:30 Osiecznica - dziękczynna za 2017 rok
13:00 Skórzyn - intencja z nr 23