Uwaga. W okresie Wielkiego Postu w tygodniu - jeżeli w którymś dniu pojawi się konieczność pomocy w spowiedziach w dekanacie - Msza święta może zostać przeniesiona z godziny 17:00 na godzinę 7:00.

czwartek - 1 III

17:00 - intencja wolna

piątek - 2 III

17:00 - intencja wolna

sobota - 3 III

16:00 Bielów - za zmarłych: Jana i Bronisławę Mjchrzaków, Józefę i Juliana Bugajskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny Majchrzaków, Bugajskich, Nowaków i Szymczaków
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Boczka (imieninowa)

niedziela - 4 III - 3 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Czesława i Mariannę Podsiadło
10:00 Łochowice - intencja z nr 38
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Leokadię Andrzeja i Kazimierza Jankowskich
13:00 Skórzyn - za zmarłego Józefa Kuszę w 4. rocznicę śmierci

wtorek - 6 III

17:00 - intencja wolna

środa - 7 III

8:00 - intencja wolna

czwartek - 8 III

17:00 - za zmarłych: Józefa Moćko, Lesławę Kudzia oraz Krystynę i Stanisława But

piątek - 9 III

17:00 - za zmarłego Kazimierza Madejczyka

sobota - 10 III

16:00 Bielów - intencja z nr 25
17:00 Osiecznica - za zmarłego Edwarda Nowakowskiego w 1. rocznicę śmierci

niedziela - 11 III - 4 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Józefa, Marię i Leona Biadaczów
10:00 Łochowice - intencja z nr 51B
11:30 Osiecznica - w 1. rocznicę urodzin Wiktorii Śnieżek
13:00 Skórzyn - za zmarłych: Kazimierza Szymczaka (w 12. rocznicę śmierci) oraz rodziców Wiktorię i Kazimierza

wtorek - 13 III

17:00 - intencja wolna

środa - 14 III

8:00 - intencja wolna

czwartek - 15 III

17:00 - intencja wolna

piątek - 16 III

17:00 - za zmarłego Stefana Bala w 5. rocznicę śmierci

sobota - 17 III

16:00 Bielów - intencja z nr 25
17:00 Osiecznica - intencja z ul. Leśnej 2

niedziela - 18 III - 5 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Edwarda, Janinę, rodziców z obojga stron i ks. Emila
10:00 Łochowice - intencja z nr 15
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Józefa Cudaka (imieninowa) i rodziców z obojga stron
13:00 Skórzyn - za zmarłego Stanisława Piotrowskiego w 4. rocznicę śmierci

wtorek - 20 III

17:00 - za zmarłych: Józefa i Apolonię Sypniewskich

środa - 21 III

8:00 - intencja wolna

czwartek - 22 III - Rekolekcje Wielkopostne

16:00 Czetowice: I nauka i rozdzielenie Komunii świętej
16:45 Bielów: I nauka i rozdzielenie Komunii świętej
17:30 Łochowice: I nauka i rozdzielenie Komunii świętej
18:00 Osiecznica: Msza święta i I nauka
19:00 Skórzyn: Msza święta i I nauka

piątek - 23 III - Rekolekcje Wielkopostne

16:00 Czetowice: II nauka i rozdzielenie Komunii świętej
16:45 Bielów: II nauka i rozdzielenie Komunii świętej
17:30 Łochowice: II nauka i rozdzielenie Komunii świętej
18:00 Osiecznica: Droga Krzyżowa, II nauka i Msza święta - za zmarłego Franciszka Zdzisława Chabrosa i rodziców z obojga stron
19:00 Skórzyn: Msza święta i II nauka

sobota - 24 III - Rekolekcje Wielkopostne

  9:30 Czetowice: III nauka  i rozdzielenie Komunii świętej
10:00 Bielów: Msza święta i III nauka 
11:00 Łochowice: spowiedź
          III nauka i rozdzielenie Komunii świętej
11:15 Skórzyn: spowiedź
11:45 III nauka i rozdzielenie Komunii świętej
11:30 Osiecznica: spowiedź
11:45 Msza święta i III nauka - za zmarłego Józefa Stysiaka (imieninowa)

niedziela - 25 III - Niedziela Palmowa Męki Pańskiej - zmiana czasu na letni

  8:30 Czetowice - w 40. rocznicę ślubu Bożeny i Józefa Banasiaków
10:00 Łochowice - intencja z nr 15E
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Monikę Gruszczyńską w 8. rocznicę śmierci oraz Stanisławę, Janinę, Annę, Annę, Mariana, Tadeusza, Adama i Henryka
13:00 Skórzyn - za zmarłego Henryka Newesia w 2. rocznicę śmierci

wtorek - 27 III - Wielki Wtorek

17:00 intencja wolna

środa - 28 III - Wielka Środa

8:00 - intencja wolna

czwartek - 29 III - Wielki Czwartek

19:00 - intencja wolna

piątek - 30 III - Wielki Piątek

19:00 - nabożeństwo Męki Pańskiej

sobota - 31 III - Wielka Sobota

22:00 - Liturgia Wielkiej Soboty i Rezurekcja - za parafian