wtorek - 1 V

17:00 - za zmarłych: Jarosława i Izydora Pawelów

środa - 2 V

8:00 - intencja wolna

czwartek - 3 V - uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - intencja z nr 17
11:30 Osiecznica - w 25. rocznicę ślubu Ewy i Antoniego Kudełków
13:00 Skórzyn - za zmarłego Stefana Styczyńskiego

piątek - 4 V

17:00 - intencja wolna

sobota - 5 V

17:00 Osiecznica - za zmarłego Włodzimierza Stachowiaka
18:00 Bielów - w 18. rocznicę urodzin Sylwii Zajmy

niedziela - 6 V - 6 niedziela wielkanocna

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Stanisława Podsiadło i rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - intencja z nr 15
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Zofię, Kazimierza i Wojciecha Nowickich i wszystkich z rodziny oraz Leszka Jarowicza
13:00 Skórzyn - odpust ku czci św. Stanisława Bpa i M.

wtorek - 8 V

17:00 - intencja wolna

środa - 9 V

8:00 - intencja wolna

czwartek - 10 V

17:00 - intencja wolna

piątek - 11 V - dzień spowiedzi dzieci pierwszokomunijnych

17:00 - intencja wolna

sobota - 12 V

16:00 Skórzyn - za zmarłych: Anastazję, Ludwika, Bogdana Dekiertów oraz wszystkich z rodziny Dekiertów i Rasińskich
16:45 Bielów - intencja wolna
17:30 Łochowice - w 10. rocznicę ślubu Darii i Grzegorza Kluków

niedziela - 13 V - uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - I Komunia święta

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Osiecznica - uroczystość Pierwszej Komunii Świętej

poniedziałek - 14 V

17:00 - o Boże Błogosławieństwo dla Księdza Proboszcza z okazji imienin od Matek Różańcowych

wtorek - 15 V

17:00 - za zmarłych: Marię Stankiewicz oraz z rodziny Stankiewiczów i Grysztarów

środa - 16 V

17:00 - za zmarłych: Antoninę , Franciszka i Jana Szymańskich

czwartek - 17 V

17:00 - intencja z ul. M. Konopnickiej 1

piątek - 18 V

17:00 - intencja z ul. M. Konopnickiej 17

sobota - 19 V

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Antoniego, Katarzynę, Józefa Stysiaków
18:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 20 V - uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - za zmarłego Władysława Nadolskiego
11:30 Osiecznica - za zmarłego Zygmunta Piwnickiego
13:00 Skórzyn - w 7. rocznicę urodzin Tobiasza Szymańskiego

wtorek - 22 V

17:00 - za zmarłego ks. Emila Wilguckiego od Matek Różańcowych (imieninowa)

środa - 23 V

8:00 - intencja wolna

czwartek - 24 V - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

17:00 - intencja wolna

piątek - 25 V

17:00 - za zmarłego Alojzego Gorajskiego

sobota - 26 V

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Władysława i Kazimierza Madajczyków
18:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 27 V - uroczystość Najświętszej Trójcy

  8:30 Czetowice - za zmarłego Edwarda Adamkiewicza w 9. rocznice śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłych: Andrzeja Budzińskiego w 17. rocznicę śmierci oraz rodziców Wandę i Józefa Budzińskich
11:30 Osiecznica - intencja z ul. Krośnieńskiej 38
13:00 Skórzyn - w 18. rocznicę urodzin Karoliny Niemiec

wtorek - 29 V

17:00 - za zmarłych z rodziny Bajonów

środa - 30 V

8:00 - intencja wolna

czwartek - 31 V - Boże Ciało

  8:00 Skórzyn - za zmarłą Helenę Pawłowską w 1. rocznicę śmierci
  9:00 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - intencja wolna
11:30 Osiecznica - za parafian