piątek - 1 VI

17:00 - za zmarłego Edwarda Tomanka

sobota - 2 VI

17:00 Osiecznica - intencja z ul. Krośnieńskiej 39
18:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 3 VI - 9 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Leszka (w 2. rocznicę śmierci), Ryszarda i Stanisława Jarowiczów oraz rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - intencja z nr 51B
11:30 Osiecznica - w 25. rocznicę ślubu Magdaleny i Krzysztofa Modrzejewskich oraz Marii i Stefana Molków
13:00 Skórzyn - za zmarłych: Zofię i Stefana Piaseckich

wtorek - 5 VI

17:00 - intencja wolna

środa - 6 VI

8:00 - intencja wolna

czwartek - 7 VI - zakończenie oktawy Bożego Ciała - poświęcenie wianków

17:00 - za zmarłych: Gołębiowską Zofię, Olkiewicz Władysławę oraz Bronisławę i Wiesławę Kołtuńskie

piątek - 8 VI - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:00 - za zmarłych: Wandę i Bronisława Baranowskich

sobota - 9 VI

17:00 Osiecznica - w 35. rocznicę ślubu Heleny i Zdzisława Gruszczyńskich
18:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 10 VI - 10 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Marię, Antoniego, Bolesława, Jana, rodziców z obojga stron i ks. Emila
10:00 Łochowice - za zmarłą Nikolę Krysiak w 2. rocznicę śmierci
11:30 Osiecznica - w 18. rocznicę urodzin Michała Baturo
13:00 Skórzyn - w 30. rocznicę ślubu Zofii i Stanisława Dałków

wtorek - 12 VI

17:00 - intencja wolna

środa - 13 VI

8:00 - intencja wolna

czwartek - 14 VI

17:00 - intencja wolna

piątek - 15 VI

17:00 - za zmarłą Bożenę Czyżewicz w rocznicę śmierci

sobota - 16 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Małgosię Cudak oraz z rodzin Słowińskich i Słupskich
18:00 Bielów - za zmarłego Władysława i wszystkich z rodziny Foksów

niedziela - 17 VI - 11 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Adolfa i Mariana Muchów oraz Ludwika i Stefanię Kurzajaków
10:00 Łochowice - za zmarłą Emilię Szabucką w 5. rocznicę śmierci
11:30 Osiecznica - intencja z ul. Leśnej 2
13:00 Skórzyn - intencja z nr 23

wtorek - 19 VI

17:00 - intencja wolna

środa - 20 VI

8:00 - intencja wolna

czwartek - 21 VI

17:00 - za zmarłego Alojzego Gorajskiego

piątek - 22 VI

8:15 - zakończenie roku szkolnego 2017/2018

sobota - 23 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłych:  Jana Woźniaka oraz rodziców Woźniaków i Roszaków
18:00 Bielów - w 20. rocznicę ślubu Wandy i Mariusza

niedziela - 24 VI - 12 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Stanisławę, Pawła, Stefanię i Władysława Czarnych
10:00 Łochowice - za zmarłego Ryszarda Rogacewicza w 3. rocznicę śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłą Janinę Markowską
13:00 Skórzyn - w 4. rocznicę urodzin Tymona

wtorek - 26 VI

-

środa - 27 VI

-

czwartek - 28 VI

-

piątek - 29 VI - uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

18:00 - Odpust ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła - za parafian

sobota - 30 VI

17:00 Osiecznica - intencja z ul. Jana Pawła II 16
18:00 Bielów - za zmarłego Stanisława Bugajskiego w rocznicę śmierci