W okresie wakacyjnym nie są przyjmowane intencje na dni powszednie

niedziela - 1 VII - 13 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Helenę, Pawła i Henryka Banasiaków
10:00 Łochowice - za zmarłych: Władysława Majkowskiego, Marię Lepko i Antoniego Milewskiego
11:30 Osiecznica - za zmarłego Kazimierza Kalembę w 1. rocznicę śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych: Julię (w 10. rocznicę śmierci) i Kazimierza (w 5. rocznicę śmierci) Dziętło

sobota - 7 VII

16:00 Łochowice - w 40. rocznicę urodzin Elżbiety
17:00 Osiecznica - intencja z ul. Leśnej 2
18:00 Bielów - za zmarłych: Józefa Wagana w 18. rocznicę śmierci oraz rodziców z obojga stron

niedziela - 8 VII - 14 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Edwarda Adamkiewicza, Bronisławę i Jana Harunków
10:00 Skórzyn - za zmarłych: Henryka i Stanisława Newesiów oraz z rodziny Michalaków, Kubiców i Newesiów
11:30 Osiecznica - intencja z ul. Krośnieńskiej 38

sobota - 14 VII

17:00 Osiecznica - w 35. rocznicę ślubu Aliny i Jana Fabiszewskich
18:00 Bielów - w 90. rocznicę urodzin Kunegundy Mucha

niedziela - 15 VII - 15 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłego Alojzego Gorajskiego
10:00 Łochowice - intencja z nr 52
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Józefa, Mariana i Janinę Cudaków w rocznicę śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych rodziców i rodzeństwo z rodzin Kalińskich, Ibszów i Kaczorowskich

sobota - 21 VII

17:00 Osiecznica - za zmarłego Bogdana Kurowiaka w 2. rocznicę śmierci
18:00 Bielów - za zmarłych: Tadeusza (w 17. rocznicę śmierci), Weronikę i Stefana Dudków oraz Mariana Kachela

niedziela - 22 VII - 16 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Kornelę w 4. rocznicę śmierci
10:00 Łochowice - intencja z nr 38
11:30 Osiecznica - w 18. rocznicę urodzin Kamila Kozłowskiego
13:00 Skórzyn - za zmarłych rodziców: Janinę i Stanisława Mariańskich oraz Irenę i Stanisława Ibszów

sobota - 28 VII

17:00 Osiecznica - za zmarłego Alojzego Gorajskiego w 1. rocznicę śmierci
18:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 29 VII - 17 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Bolesława, Marię, Antoniego, Jana i ks. Emila
10:00 Łochowice - w 18. rocznicę urodzin Klaudii Tytoń
11:30 Osiecznica - za zmarłą Danutę Szkoda w 3. rocznicę śmierci
13:00 Skórzyn - w 18. rocznicę urodzin Aleksandry Dziętło