sobota - 1 IX

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Bronisława i Wandę Baranowskich
18:00 Bielów - za zmarłego Juliana Bugajskiego w rocznicę śmierci

niedziela - 2 IX - 22 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - intencja z nr 17
11:30 Osiecznica - za zmarłego Jarosława Pawelę w 1. rocznicę śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłego Stefana Styczyńskiego

poniedziałek - 3 IX

8:15 - rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/2018

wtorek - 4 IX

17:00 - za zmarłą Teresę Pałasz w 1. rocznicę śmierci

środa - 5 IX

8:00 - intencja wolna

czwartek - 6 IX

17:00 - intencja wolna

piątek - 7 IX

17:00 intencja wolna

sobota - 8 IX - Narodzenie NMP - błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion

17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Stysiaka (w 7 rocznicę śmierci)
18:00 Bielów - za zmarłą Stefanię Stysiak w 1. rocznicę śmierci

niedziela - 9 IX - 23 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Genowefę Dogoda w 6. rocznicę śmierci oraz rodziców Stefanię i Ludwika Kurzajaków
10:00 Łochowice - intencja z nr 15
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Wandę, Emanuela i Ryszarda Kawów oraz  Weronikę i Kazimierza Poźniaków
13:00 Skórzyn - za zmarłych: Józefa i Jadwigę Mielcarków

wtorek - 11 IX

17:00 - intencja wolna

środa - 12 IX

8:00 - intencja wolna

czwartek - 13 IX

17:00 - intencja wolna

piątek - 14 IX - święto Podwyższenia Krzyża

17:00 - intencja wolna

sobota - 15 IX - Matki Bożej Bolesnej

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Irenę i Mieczysława Kozdój oraz Marię i Benedykta Wiśniewskich
18:00 Czetowice - Odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej - za parafian

niedziela - 16 IX - 24 niedziela zwykła

  8:30 Bielów - w 80 rocznicę urodzin z podziękowaniem Matce Najświętszej za opiekę
10:00 Łochowice - intencja z nr 52
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Wandę Dziembowską, Genowefę i Wawrzyńca Gac oraz wszystkich zmarlych z rodzin Gac, Dziembowskich, Goławskich i Lebiodów
13:00 Skórzyn - za zmarłego Romana Grzelaka

wtorek - 18 IX

17:00 - intencja wolna

środa - 19 IX

17:00 - intencja wolna

czwartek - 20 IX

17:00 - intencja wolna

piątek - 21 IX

17:00 - za zmarłego Władysława Pabijaniaka w 1. rocznicę śmierci

sobota - 22 IX

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Antoninę , Franciszka i Jana Szymańskich
18:00 Bielów - za zmarłych: Henryka, Władysławę, Franciszka, Joannę, Feliksa z rodzin Królików, Budychów, Pilarczyków, Hemerlingów, Stanisławę Muszyńską oraz kapłanów Kazimierza Radoma i Ryszarda Łaszcza

niedziela - 23 IX - 25 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w 50. rocznicę ślubu Janiny i Franciszka Bąków
10:00 Łochowice - w 40. rocznicę ślubu Barbary i Andrzeja Rawdanisów
11:30 Osiecznica - w 35. rocznicę ślubu Zenobii i Edwarda Balów oraz w 40. rocznicę ślubu Bogumiły i Bogusława Klimowiczów
13:00 Skórzyn - za zmarłych rodziców i rodzeństwo z rodziny Mojsiewicz oraz Lubera

wtorek - 25 IX

17:00 - intencja wolna

środa - 26 IX

8:00 - intencja wolna

czwartek - 27 IX

17:00 - intencja wolna

piątek - 28 IX

17:00 - intencja wolna

sobota - 29 IX - świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

17:00 Osiecznica - w 45. rocznicę ślubu Krystyny i Tadeusza Cieślarczyków oraz Anny i Henryka Kruszyńskich
18:00 Bielów - za zmarłych: Leonardę, Gabrielę oraz Przemysława

niedziela - 30 IX - 26 niedziela zwykła - poświęcenie różańców

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Katarzynę, Jana oraz rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - w 1. rocznicę ślubu Anny i Pawła
11:30 Osiecznica - w 30. rocznicę ślubu Jolanty i Sławomira Sadowskich
13:00 Skórzyn - intencja wolna