czwartek - 1 XI - uroczystość Wszystkich Świętych

  9:00 Skórzyn - za zmarłych: Tadeusza i Marię Niemców
10:00 Osiecznica - za zmarłych: Tadeusza, Weronikę i Stefana Dudków oraz Mariana Kachela
11:00 Łochowice - intencja z nr 51

piątek - 2 XI - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

16:00 Łochowice - intencja z nr 51
17:30 Osiecznica - za zmarłą Danutę Druchlińską w 1. rocznicę śmierci
19:00 Skórzyn - intencja z nr 23

sobota - 3 XI

16:00 Bielów - za zmarłych: Michalinę Jana, Mariana i Edwarda Adułło
17:00 Osiecznica - intencja z ul. Krośnieńskiej 38

niedziela - 4 XI - 31 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Józefę, Mariana, Kazimierza, Andrzeja z rodziny Wojciechowskich
10:00 Łochowice - intencja z nr 48
11:30 Osiecznica - za zmarłych rodziców, siostry i braci z rodziny Skunecznych
13:00 Skórzyn - za zmarłych: Antoniego i Kazimierza Kozińskich w drugą rocznicę śmierci

poniedziałek - 5 XI

17:00 - intencja wolna

wtorek - 6 XI

17:00 - za zmarłego Mirosława Harunka w 1. rocznicę śmierci

środa - 7 XI

17:00 - za zmarłych rodziców: Marcjannę i Tadeusza Lebiedzińskich, Stanisławę i Bolesława, Kazimierza, Antoniego i Andrzeja Franców

czwartek - 8 XI

17:00 - za zmarłego Mirosława Harunka w 1. rocznicę śmierci

piątek - 9 XI

17:00 - za zmarłą Marię Molka w 1. rocznicę śmierci

sobota - 10 XI

16:00 Bielów - za zmarłych: Annę, Franciszka, Tadeusza Mikutel oraz zmarłych z rodziny Mikutel i Tulko
17:00 Osiecznica - za zmarłych: Marię i Edwarda Biernackich

niedziela - 11 XI - 32 niedziela zwykła - poświęcenie książeczek

  8:30 Czetowice - za zmałych: Alojzego Gorajskiego, rodziców i braci
10:00 Łochowice - w 5. rocznicę śmierci Martynki Hochenzy
11:30 Osiecznica - za zmarłego Stanisława Nowickiego w 9. rocznicę śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłą Marię Stankiewicz w 13. rocznicę śmierci

poniedziałek - 12 XI

17:00 - intencja wolna

wtorek - 13 XI

17:00 Bielów - Odpust ku czci Pierwszych Męczenników Polski - za parafian

środa - 14 XI

-

czwartek - 15 XI

17:00 - za zmarłego Eugeniusza Nowakowskiego (urodzinowa)

piątek - 16 XI

17:00 - za zmarłego Tadeusza Karbowiaka w 12. rocznicę śmierci

sobota - 17 XI

16:00 Łochowice - w 18. rocznicę urodzin Małgorzaty Kijewskiej
17:00 Osiecznica - za zmarłego Włodzimierza Stachowiaka w 3. rocznicę śmierci
18:00 Bielów - za zmarłych: Józefa Marjańskiego i Kazimierza Stachowiaka oraz Apolonię i Józefa Pawłowskich

niedziela - 18 XI - 33 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Annę i Michała Moroz, Rodziców i wszystkich z rodziny oraz Marię Sykała
10:00 Skórzyn - w 35. rocznicę ślubu Zofii i Józefa Grzelaków
11:30 Osiecznica - w 45. rocznicę ślubu Weroniki i Henryka Mitrusów

poniedziałek - 19 XI

17:00 - intencja wolna

wtorek - 20 XI

17:00 - intencja wolna

środa - 21 XI

17:00 - intencja wolna

czwartek - 22 XI

17:00 Czetowice - za zmarłych: Henryka, Helenę, Pawła i Radosława Banasiaków

piątek - 23 XI

17:00 - za zmarłych: Zofię, Dominika i Bogusława

sobota - 24 XI

16:00 Bielów - w 40. rocznicę ślubu Jadwigi i Stanisława Stachowiaków
17:00 Osiecznica - za zmarłego Leszka Jarowicza

niedziela - 25 XI - uroczystość Chrystusa Króla

  8:30 Czetowice - o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla Marty w 10. oraz Ani w 12. rocznicę urodzin
10:00 Skórzyn - w 21. rocznicę urodzin Angeliki Giruć
11:30 Osiecznica - w 40. rocznicę ślubu Teresy i Zbigniewa Nowackich
13:00 Łochowice - odpust ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - za parafian

poniedziałek - 26 XI

17:00 - intencja wolna

wtorek - 27 XI

17:00 - intencja wolna

środa - 28 XI

17:00 - w intencji ks. Proboszcza imieninowa


piątek - 30 XI

17:00 - za zmarłych: Barbarę Woźniak oraz wszystkich z rodziny Gudańców