1. Dzisiaj 25. niedziela w roku liturgicznym.

2. Dzisiaj Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna.

3. W sobotę 29 września święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. Rozpoczynamy trzymiesięczny cykl przygotowań osób dorosłych do sakramentu bierzmowania. Dorosłych, którzy ukończyli 21 rok życia zapraszamy na pierwsze spotkanie w Krośnie Odrzańskim w Parafii pw. św. Jadwigi Śl. w czwartek 27 września o godz. 19.00 w auli parafialnej. Wszystkie spotkania będą w auli Domu Parafialnego przy ul. Nadodrzańskiej 6 ( dawna Świerczewskiego 6).

5. Róże różańcowe oraz osoby pragnące modlić się różańcem zapraszam w przyszłą niedzielę do sali wiejskiej w Osiecznicy na godz. 14:00 na kawę, ciasto i wspólne spotkanie.

6. W sobotę 6 września pielgrzymka do Rokitna Róż Żywego Różańca oraz Apostolatu Margaretka.

7. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę o 17:00 w kaplicy.

8. Kancelaria parafialna czynna w tym tygodniu tylko we wtorek 16:00 -16:45.

9. O troskę o naszą świątynię parafialną prosimy mieszkańców ul. Kościelnej 7,9,11,13.

10. Są do nabycia kalendarze na przyszły rok.

11. Zmarł p. Czesław Urbaniak były mieszkaniec Osiecznicy, Msza św. pogrzebowa na cmentarzu w Krośnie w sobotę 29.09.2018 o godz. 12.15. Bezpośrednio po Mszy św. złożenie urny do grobu.

1. Dzisiaj 24. niedziela zwykła w roku liturgicznym.
2. Dzisiaj Dzień Środków Społecznego Przekazu.
3. Dzisiaj Pielgrzymka Świata Pracy na Jasną Górę.
4. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Instytut Teologiczno-Filozofiiczny w Zielonej Górze.
5. W poniedziałek 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę - Dzień Sybiraka.
6. We wtorek 18 września św. Stanisława Kostki - Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o młodzieży.
7. W przyszłą niedzielę 23 września, Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna.
8. Seminarium w Paradyżu zaprasza na rekolekcje powołaniowe.
9. Diecezjalne Studium Organistowskie ogłasza nabór na kolejny rok nauki. Szczegółowe informacje pod nr tel. 720 368 455.
10. W Rokitnie od 12 do 14 października odbędą sie rekolekcje dla małżeństw, tzw. DIALOG WE DWOJE. Jest to cykl spotań konferencyjno-warsztatowych prowadzonych przez pary małżeńskie i kapłana na temat dobrej komunikacji. Jest to nieoceniona pomoc dla pragnących wzmocnić więzi małżeńskie. Informacje i zgłoszenia pod nr. tel 505 148 541.
11. Zapraszamy do udziału w I. Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce Pokutnej do Górzycy. Pielgrzymka wyruszy z Ośna Lubuskiego w sobotę 29 września br. Pielgrzymi będą mieli do przejścia trasę ok. 25 km drogami asfaltowymi i leśnymi.
12. O troskę o naszą światynię w tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Kościelnej 2,3,4,5,6.
13. Zapraszam młodzież z klas 7 wraz z rodzicami na spotkanie indywidualne jako zgłoszenie chęci przygotowania do sakramentu bierzmowania. Spotkania w poniedziałek i  środę po mszy św. wieczornej oraz w sobotę 9:00-10:00. Deklaracje do wzięcia dziś po Mszy św. Przypominam, że przygotowanie do bierzmowania odbywa się we własnej parafii.
14. Spotkanie formacyjne dla starszej grupy przygotowującej się do bierzmowania (klasa 8 SP i 3 Gimnazjum) w sobotę (22.09) o godz. 10.30 w kaplicy przy plebanii.
15. Dzieci I Komunijne zapraszam do wzięcia po Mszy św. książeczek pt. Jezusowa klasa.
16. Są dostępne kalendarze na przyszły rok. Jak również Mały Gość Niedzielny oraz materiały biblijne.