1. W tygodniu, do czwartku włącznie, nie będzie Mszy świętych.

2. W piątek o godzinie 17.00 w kościele parafialnym zostanie odprawiona Msza święta ślubna.

3. Kancelaria parafialna w tygodniu czynna będzie tylko w sobotę od 9.00 do 10.00.

4. W przyszłą niedzielę, z racji zbliżającego się wspomnienia  liturgicznego św. Krzysztofa, po Mszach świętych odbędzie się obrzęd błogosławieństwa pojazdów.

5. W przyszłą sobotę oraz niedzielę w Osiecznicy podczas Mszy świętej zostanie udzielony sakrament chrztu.

6. O dbałość o naszą świątynię parafialną, na niedzielę 22 lipca, proszeni są z ul. Krośnieńskiej nr: 26/2, 26/3, 26/4, 27, 28.

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy z wielkim zaangażowaniem wsparli Piknik Parafialny w Osiecznicy, czy to w jego przygotowaniu czy też w obecności na nim i w zabawie. Każda złotówka pozyskana w tym dniu zostanie przeznaczona na prace remontowe przy parafialnej świątyni.

2. W tygodniu, do czwartku włącznie, nie będzie Mszy świętych a kancelaria będzie czynna tylko w sobotę od godziny 9.00 do 10.00.

3. Do czwartku wszelkie nagłe i losowe sprawy proszę zgłaszać do ks. Andrzeja w Połupinie.

4. W piątek – 13 lipca – dzień fatimski. O godzinie 17.00 z kościoła filialnego w Skórzynie wyruszy procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej do przystanku. Stąd Figura zostanie przewieziona do Czetowic (skrzyżowanie obok domu p. Bąków) i procesyjnie wprowadzona do tamtejszej świątyni, gdzie będzie odprawiona Msza święta.

5. W sobotę 14 lipca w Łochowicach, przy sali wiejskiej, odbędzie się XIII Festyn Letni, do udziału w którym organizatorzy serdecznie wszystkich zapraszają.

6. Msza święta z liturgii niedzielnej w Łochowicach zostanie odprawiona w sobotę o godzinie 16.00. Godziny pozostałych Mszy bez zmian.

7. W niedzielę 15 lipca Msza święta w Skórzynie będzie odprawiona o godzinie 10.00.

8. O dbałość o naszą świątynię parafialną, na niedzielę 15 lipca, proszeni są z ul. Krośnieńskiej nr: 15, 19, 20, 25, 26/1.