poniedziałek - 1 X

17:00 - intencja wolna
18:00 - Łochowice - za zmarłą Marię Siepielską w 30 dzień po śmierci

wtorek - 2 X

17:00 - intencja wolna

środa - 3 X

17:00 - intencja wolna

piątek - 5 X

17:00 - za zmarłych z rodziny Kruszyńskich i Cieślarskich
18:00 - Łochowice intencja wolna

sobota - 6 X

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Monikę, Stanisławę, Janinę, Annę, Annę, Mariana, Tadeusza, Adama, Henryka
18:00 Bielów - za zmarłych: Stefanię Foks, z rodziny Cedro i ks. Emila Wilguckiego

niedziela - 7 X - 27 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Jadwigę, Marka, Janinę, Edwarda, Romana, Ireneusza, Teresę, Wiesława i ks. Emila
10:00 Łochowice - za zmarłych Mariannę, Benedykta, Zbigniewa, Gabriela Siepelskich
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Józefa, Stanisławę i Teresę Grysztarów oraz Jadwigę i Edmunda Surdyków
13:00 Skórzyn - w 18. rocznicę urodzin Adrianny Stankiewicz

poniedziałek - 8 X

17:00 - za zmarłego Mateusza Gołębiowskiego w miesiąc po śmierci

wtorek - 9 X

17:00 - za zmarłego Czesława Urbaniak (od uczestników pogrzebu) w 30 dzień po śmierci

środa - 10 X

17:00 - za zmarłego Józefa Słupskiego, Stanisławę Leciejewską, Teresę


piątek - 12 X

17:00 - Łochowice  w pewnej intecji
18:00 - Osiecznica (kaplica) w intencji Parafian za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej.

sobota - 13 X

17:00 Osiecznica - w 50. rocznicę ślubu Haliny i Kazimierza Cieślarskich
18:00 Bielów - o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Pawła i jego rodziców

niedziela - 14 X - 28 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych: Antoniego, Marię, Jana, Bolesława, rodziców z obojga stron oraz ks. Emila
10:00 Łochowice - za zmarłego Ryszarda Niemiro
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Reginę, Tadeusza, Czesława i Jadwigę (imieninowa) Madejczyków
13:00 Skórzyn - za zmarłych: Martę w 7. rocznicę śmierci i Józefa Mielcarków

poniedziałek 15 X

17:00 - intencja wolna

wtorek - 16 X

17:00 - za zmarłych: Edwarda Nowakowskiego oraz rodziców z obojga stron

środa - 17 X

17:00 - intencja z ul. Leśnej 6/2

czwartek 18 X

17:00 - za zmarłego Władysława Pabijaniaka

piątek - 19 X

17:00 - za zmarłych: Mariannę i Bolesława Kruszyńskich oraz rodziców z obojga stron

sobota - 20 X

17:00 Osiecznica - w 35. rocznicę ślubu Elżbiety i Kazimierza Madejczyków oraz w 30. rocznicę ślubu Haliny i Aleksandra Krawczyków
18:00 Bielów - za zmarłych: Annę i Józefa Kijewskich oraz Annę, Stanisława i Włodzimierza z rodziny Jurgielewiczów

niedziela - 21 X - 29 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłego Józefa Marjańskiego
10:00 Łochowice - w 40. rocznicę ślubu Jadwigi i Ryszarda Boguckich
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Annę (w 3. rocznicę śmierci) i Kazimierza (w 32. rocznicę śmierci) Chinalskich oraz ich Rodziców
13:00 Skórzyn - intencja z nr 17

poniedziałek - 22 X

17:00 - intencja wolna

wtorek - 23 X

17:00 - za zmarłego Mieczysława Łuszczyńskiego w 6. rocznicę śmierci 

środa - 24 X

17:00 - za zmarłych z rodzin: Chinalskich, Markowskich, Grygorowiczów, Rackiewiczów, Piwowarskich

czwartek 25 X

17:00 - za zmarłego Ignacego Przeździęka

piątek - 26 X

17:00 Łochowice - w 50. rocznicę ślubu Janiny i Henryka Stefańskich

sobota - 27 X

17:00 Osiecznica - za zmarłych: Stanisławę, Józefa, Teresę Grysztarów oraz Dziadków
18:00 Bielów - w 70. rocznicę urodzin Janiny

niedziela - 28 X - 30 niedziela zwykła


  8:30 Czetowice - dziękczynno - błagalna w 20. rocznicę urodzin
10:00 Łochowice - w 45. rocznicę ślubu Jadwigi i Józefa Rogowskich
11:30 Osiecznica - za zmarłego Jana Fijałkowskiego w 8. rocznicę śmierci
13:00 Skórzyn - w 35. rocznicę ślubu Krystyny i Stanisława Mariańskich

poniedziałek - 29 X

17:00 - intencja wolna

wtorek - 30 X

17:00 - w intencji Teresy i Krzysztofa Tylus (od uczestników ślubu)

środa - 31 X

17:00 - za zmarłego Henryka Klaus i rodziców z obojga stron