sobota - 1 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłych Monikę, Stanisławę, Janinę, Annę, Annę, Mariana, Tadeusza, Adama, Henryka
18:00 Bielów - za zmarłych Genowefę, Edwarda Kijewskich, Mariana Kołodziejczyka, zmarłych z rodziny

niedziela - 2 VI - uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  8:30 Czetowice - w intencji Barbary i Krzysztofa Kosowicz w 45 roczn. ślubu.
10:00 Łochowice - w intencji Moniki i Antoniego Matusewicz w 50. roczn. ślubu.
11:30 Osiecznica - za zmarłego Leszka Jarowicza w 3 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych Anastazję, Ludwika, Bogdana Dekiert, zmarłych z rodzin Rasińskich i Dekiert oraz Witolda Derdę


środa - 5 VI

17:00 - w 84 rocznicę urodzin Anny Słowińskiej o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

piątek - 7 VI

15.30 ślubna - Arkadiusz Kopta/ Ada Szymczak

sobota - 8 VI
16:00 ślub Pospieszny Oleszczuk
17:00 Osiecznica - za zmarłych Marię Stankiewicz i zmarłych z rodzin Stankiewiczów i Grysztarów
18:00 Bielów - w intencji Wiesławy i Stanisława Jasińskich w 55. roczn.ślubu.

niedziela - 9 VI - uroczystość Zesłania Ducha Świętego

  8:30 Czetowice - w intencji Małgorzaty i Mirosława Jarowicz w 35. roczn. ślubu.
10:00 Łochowice - za zmarłą Nikolę Krysiak w 3 rocz
11:30 Osiecznica - w intencji Czesławy i Adama Biernackich w 30. roczn. ślubu.
13:00 Skórzyn - intencja wolna

poniedziałek - 10 VI

17:00 - za zmarłą Bożenę Czyżewicz w 8 rocz. śmierci

czwartek - 13 VI - święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

17:00 Skórzyn - ku czci MB Fatimskiej - w intencji Parafian

sobota - 15 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłych Władysława, Edwarda i Mieczysława Ślązak oraz Stanisława Kwiatkowskiego
18:00 Bielów - za zmarłą Renatę Puzerewską w miesiąc po śmierci

niedziela - 16 VI - uroczystość Najświętszej Trójcy

  8:30 Czetowice - W trzecią rocznicę śmierci Leszka Jarowicz, Ryszarda i Stanisława Jarowicz i rodziców z obu stron
10:00 Łochowice - w intencji Bogusławy i Antoniego Bogdan w 45. roczn. ślubu.
11:30 Osiecznica - intencja z ul. Leśnej 2
13:00 Skórzyn - za zmarłych Stanisławę i Antoniego Mariańskich

poniedziałek - 17 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 18 VI - uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna, Głównej Patronki diecezji

17:00 intencja wolna

środa - 19 VI

8:15 - zakończenie roku szkolnego 2018/2019

czwartek - 20 VI - Boże Ciało

  8:00 Skórzyn - intencja wolna
  9:00 Czetowice - za zmarłych Marię, Antoniego, Bolesława, Jana, Walentego, Grażynę, Rafała i Rodziców z obu stron i ks. Emila.
10:00 Łochowice - intencja z nr 90 ul. Słoneczna
11:30 Osiecznica - za parafian

piątek - 21 VI

17:00 - w intencji Natalii i Marcina Pospiesznych - od uczestników ślubu


sobota - 22 VI

16:00 Osiecznica - ślubna: Pauliny Stankiewicz z Damianem Ciesielskim
17:00 Osiecznica - za zmarłego Władysława Madajczyk imieninowa 
18:00 Bielów - w 30 rocz. ślubu Ewy i Tadeusza - intencja od mamy

niedziela - 23 VI - 11 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłego Edwarda Adamkiewicz w 10 roczn. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłych Zofię, Stefana, Czesława Surdyk, Marię, Jana Taciak, zmarłych z rodzin Surdyk, Taciak, Bagińskich, Karolewskich, Michalskich, Towpików, Matusewiczów
11:30 Osiecznica - za zmarłego Jana Woźniaka w 9 rocz. śmierci.

13:00 Skórzyn - za zmarłych Jana i Kazimierza Kubica

poniedziałek - 24 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 25 VI

17:00 - za zmarłych Władysława i Stefanię Foks oraz rodziców z obojga stron, Mariana Foks, Pabis Genowefę, Postulak Mariana, ks. Feliksa Kwilansa, ks. Emila Wilguckiego i wszystkie dusze w czyśccu cierpiące.

środa - 26 VI

17:00 - w intencji Ady i Arkadiusza Kopta - intencja od uczestników ślubu

czwartek - 27 VI - zakończenie oktawy Bożego Ciała - poświęcenie wianków

17:00 - za zmarłych Wiesławę i Bronisławę Kołtuńskie, Zofię Gołębiowską, Władysławę Olkiewicz 

piątek - 28 VI - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:00 - intencja wolna

sobota - 29 VI - uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła

12:00 - Odpust ku czci świętych Apostołów Piotra i Pawła - za parafian

18:00 Bielów - za zmarłych Stanisława Bugajskiego w rocz. śmierci, Juliana, rodziców z obojga stron i wszystkich zmarłych z rodzin Bugajskich i Majchrzak

niedziela - 30 VI - 12 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Helenę Pawła i Henryka Banasiak
10:00 Łochowice - intencja z Sosnowej 3
11:30 Osiecznica - w intencji Anny i Waldemara Karpińskich w 35. rocz. ślubu.
13:00 Skórzyn - za zmarłych Annę, Wincentego, Weroniki, Józefa, Teresy, Wiesławy, Marii, Tadeusza i Jana (int. planowana była na 15.08)