wtorek - 1 X

17:00 - za zmarłych rodziców, siostry i braci z rodziny Skunecznych

środa - 2 X

17:00 - za dusze czyśccowe

piątek - 4 X

17:00 Łochowice - za zmarłych Kazimierza, Annę, ks. Alfonsa, Hernyka, Wiesławę Gajdus, Daniela Szczecinę

sobota - 5 X

16:00 Bielów - za zmarłą Leonardę i Gabrielę oraz Przemysława i zmarłych z rodziny Waluś
17:00 Osiecznica - za zmarłego Ryszarda Gac w 12 rocz. śmierci, Wandę Dziembowską w 4 rocz. śmierci oraz Łukasza Gac

niedziela - 6 X - 27 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłego Józefa Marjańskiego w 42 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłych Sabinę i Pawła Puzyrewskich
11:30 Osiecznica - za zmarłego Alojzego

13:00 Skórzyn - za zmarłą Janinę Kubica w miesiąc po śmierci

poniedziałek - 7 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 8 X

17:00 - za zmarłego Grzegorza Ludwig

środa - 9 X

17:00 - dziękczynna za szczęśliwą operację i łaskę zdrowia

piątek - 11 X

17:00 Łochowice - w intencji Izabeli i Łukasza Bilskich - int od uczestników ślubu
18:00 w intencji Ojczyzny

sobota - 12 X
12:00 Osiecznica - w intencji Ireny i Jarosława Tworzydło w 30 rocz. ślubu
16:00 Bielów - za zmarłych Stefanię Foks oraz zmarłych z rodziny Cedro
17:00 Osiecznica - za zmarłych Reginę, Tadeusza, Jadwigę, Czesława, Kazimierza Madejczyk oraz Jana Kowal w 3 rocz. śmierci

niedziela - 13 X - 28 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Antoniego, Marię, Bolesława, Jana, Walentego, Grażynę, Rafała i Rodziców z obu stron
10:00 Łochowice - intencja z ul. Zacisznej 17
11:30 Osiecznica - w intencji Janiny i Józefa Molka w 45. roczn. ślubu.
13:00 Skórzyn - w intencji Krystyny i Ryszarda Kaczorowskich w 30. roczn. ślubu. 

poniedziałek - 14 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 15 X

17:00 - za zmarłego Kazimierza Cieślarskiego w miesiąc po śmierci

środa - 16 X

17:00 - za zmarłych Bolesława Kruszyńskiego w 15 rocz. śmierci i Mariannę Kruszyńską

piątek - 18 X

17:00 - intencja wolna
18:00 - Skórzyn za zmarłą Kazimierę Grzelak - int. od chrześniaczki Ireny

sobota - 19 X

16:00 Bielów - za zmarłego Tadeusza Jezierskiego
17:00 Osiecznica - w intencji Anny i Wojciecha Grysztar w 30. roczn. ślubu.

niedziela - 20 X - 29 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w 49 i 21 rocznicę urodzin
10:00 Łochowice - za zmarłego Ryszarda Niemiro 
11:30 Osiecznica - za zmarłego Henryka Klaus
13:00 Skórzyn - za zmarłą Lucjannę w 4 rocz. i Ryszarda w 33 rocz. śmierci Pilarskich

poniedziałek - 21 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 22 X

17:00 - intencja wolna

środa - 23 X

17:00 - intencja wolna

piątek - 25 X

17:00 - intencja p. Bąk

sobota - 26 X

16:00 Bielów - za zmarłego Bartosza Penczyńskiego
17:00 Osiecznica - za zmarłą Adelę Handzełko w 3 rocz. śmierci

niedziela - 27 X -30 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w intencji Ewy i Krzysztofa Polak w 30. roczn. ślubu.
10:00 Łochowice - w intencji Kazimierza Skóra o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia oraz o zdrowie dziękując za otrzymane łaski
11:30 Osiecznica - za zmarłych: Józefa, Stanisławę i Teresę Grysztarów oraz Jadwigę i Edmunda Surdyków
13:00 Skórzyn - za zmarłą Kazimierę Grzelak - int. od bratowej Marysi Szymczak z dziećmi

poniedziałek - 28 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 29 X

17:00 - za zmarłych Adama Ilgiewicz, Stefanię, Wiktora i Romana Cuper oraz Teresę i Rafała Kozdój

środa - 30 X

17:00 - za zmarłego Stanisława Nowickiego w 10 rocz. śmierci oraz Marię, Józefa, Ryszarda Mrówka