piątek - 1 XI - uroczystość Wszystkich Świętych

  9:00 Skórzyn - za zmarłą Kazimierę Grzelak w miesiąc po śmierci
10:00 Osiecznica - za zmarłych Stefanię, Bolesława Karbowiaków, Henryka Pawłowskiego   
11:00 Łochowice - za zmarłych Pawła Łój i Danutę Babińską

sobota - 2 XI - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

  8:30 Czetowice - za zmarłą Marię Sykała w 4 rocz. śmierci oraz Annę i Michała Moroz
10:00 Łochowice - za zmarłych Danutę Babińską, Pawła Łój, rodziców Anielę, Władysława Rawskich, Zofię, Władysława Łój i zmarłe Rodzeństwo
11:30 Osiecznica - za zmarłych Stanisławę, Józefa i Teresę Grysztarów i zmarłych Dziadków z obu stron
13:00 Skórzyn - za zmarłych Jana, Annę, Wincentego, Eugeniusza i Kazimierza

16:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 3 XI - 31 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Annę Moroz w 15 rocz. śmierci, Michała Moroz w 39 rocz. śmierci, zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny oraz Marię Sykała.
10:00 Łochowice - intencja z ul. Dębowej 17
11:30 Osiecznica - za zmarłego Krzysztofa Madejczyk oraz zmarłych dziadków z obojga stron, zmarłych z rodziny Wawer, Czechowicz, Kałużnych, Pytlarz i Lipowieckich
13:00 Skórzyn - za zmarłych Annę i Franciszka Siniak oraz Mariannę i Józefa Piotrowskich

poniedziałek - 4 XI

17:00 - za zmarłych Leokadię i Stanisława Janowskich

wtorek - 5 XI

17:00 - za zmarłych Rodziców Tadeusza i Marcjannę Lebiedzińskich, Bolesława i Stanisławę Franc oraz braci Kazimierza, Andrzeja i Antoniego

środa - 6 XI

17:00 - za dusze w czyśćcu cierpiące

piątek - 8 XI

17:00 - za zmarłych Zofię i Tadeusza Karbowiaków
18:00 Skórzyn - za zmarłą Kazimierę Grzelak - int od Józefa Janiaka z żoną

sobota - 9 XI

16:00 Bielów - za zmarłego Mariana Hoffmana
17:00 Osiecznica - za zmarłych Leszka Jarowicz i Dawida Stefańskiego oraz zmarłych Zofię, Kazimierza, Wojciecha i zmarłych z rodzin Nowickich i Jarowiczów

niedziela - 10 XI - 32 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Teklę Poźniak w 34 rocz. śmierci i zmarłego Kazimierza oraz zmarłych z rodziny
10:00 Łochowice - intencja z nr 90 ul. Słoneczna
11:30 Osiecznica - za zmarłego Bogusława i zmarłych z rodzin Nowackich i Druchlińskich
13:00 Skórzyn - w int. o łaski i błogosławieństwo Boże dla Moniki i Wiesława Dziętło w 20 rocz. ślubu

poniedziałek - 11 XI

9:00 - za zmarłego Romana Cuper w 1 rocz. śmierci

wtorek - 12 XI

17:00 - za zmarłego Grzegorza Ludwig, Elżbietę i Janusza
18:00  Łochowice - za zmarłego Eugeniusza Matuszewskiego w miesiąc po śmierci

środa - 13 XI


17:00 Bielów - Odpust ku czci Pierwszych Męczenników Polski - za parafian

piątek - 15 XI

17:00 - za zmarłą Stanisławę Leciejewską w 2 rocz. i zmarłych z rodzin Leciejewskich i Słupskich

sobota - 16 XI

16:00 Bielów - za zmarłych Annę, Franciszka i Tadeusza Mikutel oraz zmarłych z rodzin Mikutel i Tulko
17:00 Osiecznica - za zmarłą Marię Stankiewicz w 14 rocz. śmierci

niedziela - 17 XI - 33 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - w intencji Zofii i Józefa Łęckich w 55. roczn. ślubu.
11:30 Osiecznica - za zmarłego Włodzimierza Stachowiaka w 4 rocz. śmierci  oraz Romana Dąbrowskiego
13:00 Skórzyn - za zmarłego Kazimierza Szymczaka, zmarłych z rodzin Gwoździów, Szymczaków, oraz Mariannę i Tadeusza Jarockich

rekolekcje kapłańskie

czwartek 21 XI

17:00 - za zmarłego Eugeniusza Nowakowskiego z okazji urodzin

piątek - 22 XI


17:00 - za zmarłego Józefa Cudak (z racji urodzin)  i rodziców z obojga stron
18:00 Łochowice - za zmarłą Bożenę Hampel w miesiąc po śmierci

sobota - 23 XI

16:00 Bielów - za zmarłych Michalinę, Jana, Mariana, Edwarda, Annę, Jakuba, Jana, Ryszarda Adułło oraz Emilię i Józefa Bondarowiczów.
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Słowika - int. od wnuka Igora z rodzicami

niedziela - 24 XI - uroczystość Chrystusa Króla

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Skórzyn - w intencji Ageliki Giruć w 22 rocz. urodzin
11:30 Osiecznica - w intencji Józefy i Józefa Modrzejewskich w 50. roczn. ślubu.
13:00 Łochowice - odpust ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - za parafian

poniedziałek - 25 XI

17:00 - za zmarłych Stanisławę, Stefana, Jadwigę, Izydora

wtorek - 26 XI

17:00 - za zmarłych Zofię, Dominika i Bogusława

środa - 27 XI

17:00 - za zmarłą Sabinę Lewandowską w 1 rocz. śmierci

piątek - 29 XI

17:00 - za zmarłą Barbarę Woźniak i wszystkich zmarłych z rodziny Gudaniec
18:00 Skórzyn - za zmarłą Kazimierę Grzelak - int od całej rodziny Grzelaków z Oleśnicy

sobota - 30 XI

16:00 Bielów - za zmarłą Danutę
17:00 Osiecznica - w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin - int. od Matek Różańcowych