niedziela - 1 XII - 1 niedziela Adwentu


  8:30 Czetowice - za zmarłą Basię
10:00 Łochowice - za zmarłych Stanisławę i Franciszka Sitarz oraz zmarłych z rodziny
11:30 Osiecznica - za Parafian.
13:00 Skórzyn - za zmarłych Zdzisława (7 rocz. śmierci)  i Bolesława Kalińskich

poniedziałek - 2 XII

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 3 XII

17:00 - za zmarłą Helenę Przybylską w miesiąc po śmierci

środa - 4 XII

17:00 - za Barbarę Majewską w dniu 80 urodzin. O wszelkie łaski, dalsze zdrowie i Boże błogosławieństwo - int od dzieci i wnuków


piątek - 6 XII

17:00 - za dusze w czyśccu cierpiące

sobota - 7 XII

16:00 Bielów - intencja wolna
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Boczka  w 21 rocz. śmierci

niedziela - 8 XII - 2 niedziela Adwentu - Niepokalane Poczęcie NMP

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców z obojga stron, Marię i Józefa Wołoszyn oraz Pelagię, Helenę i Kazimierza Rogowskich oraz wszystkich zmarłych z tych rodzin
11:30 Osiecznica - za zmarłych Wiesławę i Stanisława Pytlarz
13:00 Skórzyn - za zmarłych Walentynę i Wiesława Kuśmierek

poniedziałek - 9 XII

17:00 - w intencji Pelagii Harunek w 91 rocz urodzin

wtorek - 10 XII

16:00 - za zmarłą Marię Molka

środa - 11 XII

17:00 - za zmarłą Helenę Przybylską - int. od Leszka Herudzińskiego z rodziną ze Słupcy

piątek - 13 XII

17:00 - za zmarłego Eugeniusza Nowakowskiego z okazji imienin oraz ks. Emila Wilguckiego.

sobota - 14 XII

16:00 Bielów - za zmarłego Antoniego, Władysławę Rentel i zmarłych z rodziny Rentel
17:00 Osiecznica - za zmarłego Alojzego

niedziela - 15 XII - 3 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za Parafian
10:00 Łochowice - za zmarłego Dionizego Nawrot w 7 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłych Natalię w 2 rocz. śmierci, Józefa, Zygmunta Rakocińskich oraz Bogusława Nowackiego
13:00 Skórzyn - za zmarłą Jadwigę Mielcarek w 5 rocz. śmierci 
 
poniedziałek - 16 XII
- za zmarłych Kazimierę i Mariana Łechtańskich i zmarłych synów (odprawiona poza parafią)
wtorek - 17 XII
- za zmarłego Grzegorza Ludwig (odprawiona poza parafią)

środa - 18 XII

17:00 - za zmarłego Bogusława Nowackiego

piątek - 20 XII

7:00 (rano!!!) - za zmarłego Tadeusza Drop w 31 rocz. śmierci

sobota - 21 XII

16:00 Bielów - za zmarłego Kazimierza Poźniaka w 25 rocz. śmierci
17:00 Osiecznica - za Jana Mieczysława Łuszczyńskiego w 7 rocz. śmierci

niedziela - 22 XII - 4 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - za zmarłego Kazimierza Ścisłego oraz Krzysztofa Ścisłego
11:30 Osiecznica - za zmarłą Alinę Przybylską
13:00 Skórzyn - za zmarłych Jana, Kazimierza Kubica, Magdalenę Michalak oraz Janinę Kubica

poniedziałek - 23 XII

17:00 - intencja  p. Drop

wtorek - 24 XII - wigilia Bożego Narodzenia

21:00 Skórzyn - za zmarłych Janinę, Józefa, Jana i Marię
22:30 Łochowice - za zmarłego ks. Emila Wilguckiego w 25 roczn. śmierci 
24:00 Osiecznica - za zmarłego ks. Emila Wilguckiego w 25 rocz. śmierci - int. od Matek Różańcowych

środa - 25 XII - uroczystość Bożego Narodzenia

10:30 Bielów - za zmarłych Henryka, Władysławę, Joannę, Feliksa i Franciszka z rodz. Krolik, Budych i Pilarczyk, Stanisławę Muszyńską oraz zmarłych księży Kazimierza Radoma i Ryszarda Łaszcza
11:30 Osiecznica - w intencji Ireny i Michała Szewczuk w 55. roczn. ślubu.
13:00 Czetowice - Za zmarłą Ewę Jezierską i Stanisława, Leszka, oraz Ryszarda Jarowicz i Rodziców z obu stron

czwartek - 26 XII - Świętego Szczepana, pierwszego męczennika

  8:30 Czetowice - za zmarłego ks. Emila Wilguckiego w 25 rocz. śmierci - int od Matek Różańcowych
10:00 Łochowice - intencja z ul. Sosnowej 3
11:30 Osiecznica - za zmarłych Edwarda w 8 rocz. śmierci i Irenę Gąsior
13:00 Skórzyn - za zmarłego Romana Grzelaka

piątek - 27 XII

-

sobota - 28 XII

16:00 Bielów - intencja wolna
17:00 Osiecznica - za zmarłych Władysława Madajczyk i ks. Emila Wilguckiego w 25 rocz. śmierci

niedziela - 29 XII - niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - za zmarłego Czesława Szweda w 20 rocz. śmierci i zmarłych Emilię, Jana, Czesława Szwed i Danutę Bojanowską
11:30 Osiecznica - za zmarłych Jana, Rozalię, Stanisława i Józefa Stysiak
13:00 Skórzyn - za zmarłego Ireneusza Siewierskiego w 7 rocz. śmiercu

poniedziałek - 30 XII

17:00 - za zmarłego Waldemara Bielika, zmarłych z rodzin Bulaków, Kubaczkowskich, Bielików oraz zmarłe rodzeństwo

wtorek - 31 XII

17:00 - dziękczynna za 2019 rok