środa - 1 I - Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  8:30 Czetowice - w intencji Parafian
10:00 Łochowice - za zmarłego Henryka Suchorę
11:30 Osiecznica - za zmarłych Jana Fabiszewskiego w 1 rocz. śmierci, Karolinę Fabiszewską i zmarłych z rodzin Fabiszewskich i Ejsmontów
13:00 Skórzyn - za zmarłych Marię (w 2 rocz) i Stanisława Piotrowskich

czwartek - 2 I

15:00 Skórzyn  - w intencji Parafian

piątek - 3 I 

15:00 Skórzyn - intencja wolna

sobota - 4 I

16:00 Bielów - w intencji Parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłą Józefę Adamkiewicz - int. od uczestników pogrzebu

niedziela - 5 I - II niedziela po Narodzeniu Pańskim

  8:30 Czetowice - za zmarłego Wojciecha Zawadzkiego
10:00 Łochowice - za zmarłych Emilię i Mamerta Szabucckich 
11:30 Osiecznica - za zmarłych Zofię i Stanisława Chwalisz
13:00 Skórzyn - za zmarłych Tadeusza Pawłowskiego, Tadeusza i Marka Kasprowiak


poniedziałek - 6 I - uroczystość Objawienia Pańskiego

  8:30 Czetowice - za zmarłą Bogumiłę Gawlikowską w miesiąc po śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłego Adama Szweda w 1 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłych Romana, Jana, Rozalię Dąbrowskich, Bronisławę i Feliksa Zielińskich
13:00 Skórzyn - za zmarła Kazimierę Grzelak - int od siostry Anny z rodziną
14:00 Bielów - w intencji Parafian

wtorek - 7 I


15:00 Łochowice - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

środa- 8 I

15:00 Łochowice intencja wolna

czwartek 9 I  

15:00 Łochowice intencja wolna

sobota - 11 I

16:00 Bielów - za zmarłych Stanisława Waluś oraz Stanisława Zajma
17:00 Osiecznica - za zmarłego Kazimierza Madejczyka w 20 rocz. śmierci

niedziela - 12 I - święto Chrztu Pańskiego

  8:30 Czetowice - za zmarłych Jana, Katarzynę i rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Danielę i Władysława Nadolskich
11:30 Osiecznica - Stefanię Cuper w 9 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych Mieczysławę, Mariana, Lucynę i Jana


poniedziałek - 13 I

15:00  w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 14 I

15:00 - w intencji Parafian

środa - 15 I

15:00 - za dusze czyśćcowe

czwartek 16 I

15:00 - w intencji Parafian


piątek - 17 I

15:00 - w intencji Parafian

sobota - 18 I

16:00 Bielów - za zmarłych Jana, Andrzeja Szkudlarek, Joannę Cichą, Mariannę Jasińską
17:00 Osiecznica - za zmarłych Lidię i Kazimierza Bagińskich, Jana, Ryszarda i Mirosława Harunek

niedziela - 19 I - 2 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Henryka, Kornelę i Rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Michała i Marię Marczenia w 36 rocz. śmierci oraz Antoniego i Martę Skóra i zmarłe rodzeństwo z obojga stron
11:30 Osiecznica - za zmarłego Józefa Słowińskieggo
13:00 Skórzyn - za zmarłych Wincentego, Annę, Jana, Kazimierza i Eugeniusza

poniedziałek - 20 I

15:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 21 I

15:00 - za zmarłego Mariana Cudak

środa - 22 I

15:00 - intencja wolna

sobota - 25 I

16:00 Bielów - za zmarłych Jana i Bronisławę Majchrzak, Józefę, Juliana, Kazimierza, Juliana i Stanisława Bugajskich oraz wszystkich zmarłych z rodzin Majchrzak, Bugajskich, Nowak i Koniecznych
17:00 Osiecznica - za zmarłych Genowefę Gac w 21 rocz. śmierci, Wawrzyńca Gac w 22 rocz. śmierci i zmarłych z rodzin Gac i Dziembowskich


niedziela - 26 I - 3 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w 51,27, 24 i 15 rocz. urodzin
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Mariannę i Czesława Reformat, Władysława Majkowskiego i Edwarda Pilarczyka
11:30 Osiecznica -  za zmarłego Grzegorza Ludwig z racji urodzin
13:00 Skórzyn - za zmarłego Mariana Ibsz - int od uczestników pogrzebu

poniedziałek - 27 I

15:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 28 I

15:00  Czetowice - intencja wolna

środa - 29 I

15:00 Czetowice  - intencja wolna