piątek - 1 V

17:00 - za zmarłych Jarosława i Izydora Pawela

sobota - 2 V NMP Królowej Polski
8:30 Skórzyn - za zmarłych Mariannę, Michała, Mariana i Józefa  Derezińskich
10:00 Łochowice - int z Dębowej 21
11:30 Osiecznica - w intencji wynagradzającej

17:00 Osiecznica - za zmarłych Rodziców Michała i Stanisławę Kudełka oraz zmarłych dziadków z obojga stron
18:00 Bielów - w 20 rocz. urodzin Sylwii

niedziela - 3 V - 4 niedziela wielkanocna

  8:30 Czetowice -  za zmarłego Stanisława Podsiadło z okazji imienin
10:00 Łochowice - w intencji Krystyny i Marka Pietkiewicz w 30 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - w intencji OSP Osiecznica
13:00 Skórzyn - za zmarłego Stefana Styczyńskiego

poniedziałek - 4 V

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców
18:00 Łochowice - za zmarłego Kazimierza Suchora

wtorek - 5 V

17:00 - za zmarłego  Włodzimierza z okazji 60 rocz. urodzin oraz zmarłych Zofię,Kazimierza Stachowiak i Romana Dąbrowskiego

środa - 6 V

17:00 - za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00  Łochowice - za zmarłego Henryka Firek w miesiąc po śmierci

piątek - 8 V - święto patronalne ku czci św. Stanisława Bpa i M.

17:00 - w pewnej intencji
18:00 Skórzyn - w intencji Parafian


sobota - 9 V

17:00 Osiecznica - za zmarłą Jadwigę Fijałkowską w 1 rocz. śmierci oraz zmarłych Jana, Wiesława, Krystynę, Kazimierza, Jerzego, Ewę i Mariannę
18:00 Bielów - za zmarłą Renatę Puzerewską w 1 rocz. śmierci

niedziela - 10 V - 5 niedziela wielkanocna

  8:30 Czetowice - za zmarłych rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłych Stanisława  Hardukiewicz w 17 rocz. śmierci oraz rodziców Stefana i Heleny Hardukiewicz
11:30 Osiecznica - za zmarłęgo Longina Dębowskiego w 39 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych Mariannę, Józefa i Tomasza Makowskich

poniedziałek - 11 V 

17:00 - za zmarłych Irenę, Karola, Gintera, Jadwigę i Wiktora

wtorek - 12 V

17:00 - za zmarłych Reginę i Romana Biernackich

środa - 13 V
17:00 w intencji Parafian
18:00 Łochowice - za zmarłego Józefa Łęckiego w miesiąc po śmierci

piątek - 15 V

17:00 - za zmarłego Józefa Przybylskiego w rocznicę śmierci

sobota - 16 V
15:00 Osiecznica - ślubna Angelika Szymendera/ Łukasz Siemiątkowski
17:00 Osiecznica - za zmarłych Halinę i  Alojzego
18:00 Bielów - za zmarłych Stanisława, Maksymiliana, Jana, Józefę, Ewę Piętka, Zofię, Franciszka, Zdzisława, Teresę Biegunajtis oraz Teresę Wanke

niedziela - 17 V - 6 niedziela wielkanocna

  8:30 Czetowice - za zmarłego Edmunda Jarowicz w 2 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłych Sabinę i Pawła Puzyrewskich
11:30 Osiecznica - za zmarłych Leokadię i Stanisława Stolarskich
13:00 Skórzyn - o łaski dla dzieci i wnuków

poniedziałek - 18 V

17:00 -  w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 19 V

17:00 - w pewnej intencji
18:00 Łochowice - za zmarłych z rodzin Krawców, Polaków i Frencel

środa - 20 V

17:00 - za zmarłego Zygmunta w 7 rocz. śmierci

piątek - 22 V

17:00 - za zmarłą Ewę Piwnicką int od cioci Wacławy

sobota - 23 V
16:00 Łochowice - w intencji Bożeny i Józefa Nowak w 40 rocz. ślubu
17:00 Osiecznica - za zmarłego Andrzeja Handzełko w 6 rocz. śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodzin Handzełko i Poręba
18:00 Bielów - w intencji Hani, Tymka, Mai, Mateusza i całej rodziny z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo

niedziela - 24 V - Wniebowstąpienie Pańskie

  8:30 Czetowice - za zmarłe Grażynę Bartkowiak i Teresę Gielnik z okazji dnia mamy
10:00 Łochowice - za zmarłego Bejer Władysława w 6 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłego ks. Emila od Matek Różańcowych z okazji imienin
13:00 Skórzyn - w 9 rocz. urodzin Tobiasza

poniedziałek - 25 V

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 26 V

17:00 - za zmarłą Ewę Piwnicką -  int od Stanisławy z Konina
18:00 Czetowice - intencja dziękczynna

środa - 27 V

17:00 - intencja dziękczynna
18:00 Łochowice - w intencji dziękczynnej

piątek - 29 V

17:00 - za zmarłych z rodziny Bajon

sobota - 30 V

17:00 Osiecznica - za zmarłych Aleksego i Stanisławę Bielską oraz Michalinę Wiśniowską
18:00 Bielów - rez Szkudlarek

niedziela - 31 V - Zesłanie Ducha Świętego

  8:30 Czetowice - za Leszka Jarowicz w 4 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - w intencji Jadwigi i Ryszarda Reformat w 35 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - za zmarłych Antoniego, Katarzynę i Józefa Stysiak
13:00 Skórzyn  - za zmarłą Irenę Siewierską w 1 rocz. śmierci oraz zmarłych Czesława, Ryszarda, Ireneusza i Annę Siewierskich