piątek - 1 V

17:00 - zamarłych Jarosława i Izydora Pawela

sobota - 2 V

17:00 Osiecznica - za zmarłych Rodziców Michała i Stanisławę Kudełka oraz zmarłych dziadków z obojga stron
18:00 Bielów - w 20 rocz. urodzin Sylwii

niedziela - 3 V - 4 niedziela wielkanocna

  8:30 Czetowice -  za zmarłego Stanisława Podsiadło z okazji imienin
10:00 Łochowice - w intencji Krystyny i Marka Pietkiewicz w 30 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - za zmarłych Antoninę, Franciszka i Jana Szymańskich
13:00 Skórzyn - za zmarłego Stefana Styczyńskiego

poniedziałek - 4 V

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 5 V

17:00 - intencja wolna

środa - 6 V

17:00 - intencja wolna

piątek - 8 V - święto patronalne ku czci św. Stanisława Bpa i M.

17:00 Skórzyn - w intencji Parafian

sobota - 9 V

10:00 I spowiedź

16:00 Skórzyn - za zmarłych Mariannę, Józefa i Tomasza Makowskich
17:00 Bielów - za zmarłą Renatę Puzerewską w 1 rocz. śmierci
18:00 Łochowice - za zmarłych Stanisława  Hardukiewicz w 17 rocz. śmierci oraz rodziców Stefana i Heleny Hardukiewicz

niedziela - 10 V - 5 niedziela wielkanocna - I Komunia święta

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Osiecznica - uroczystość Pierwszej Komunii Świętej - w intencji dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodziców


poniedziałek - 11 V - Biały Tydzień

17:00 - za zmarłych Irenę, Karola, Gintera, Jadwigę i Wiktora

wtorek - 12 V

17:00 - za zmarłych Reginę i Romana Biernackich

środa - 13 V

17:00 - w intencji Parafian

czwartek 14 V

Grodowiec - w intencji dzieci I Komunijnych


piątek - 15 V

17:00 - intencja wolna

sobota - 16 V
16:00 Osiecznica - ślubna Angelika Szymendera/ Łukasz Siemiątkowski
17:00 Osiecznica - za zmarłego Alojzego
18:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 17 V - 6 niedziela wielkanocna

  8:30 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - za zmarłego Krzysztofa Ścisłego
11:30 Osiecznica - w intencji dzieci przeżywających rocznicę I Komunii św.
13:00 Skórzyn - o łaski dla dzieci i wnuków

poniedziałek - 18 V

17:00 -  w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 19 V

17:00 - intencja wolna

środa - 20 V

17:00 - za zmarłego Zygmunta w 7 rocz. śmierci

piątek - 22 V

17:00 - intencja wolna


sobota - 23 V

17:00 Osiecznica - za zmarłego Andrzeja Handzełko w 6 rocz. śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodzin Handzełko i Poręba
18:00 Bielów - w intencji Hani, Tymka, Mai, Mateusza i całej rodziny z prośbą o zdrowie, opiekę Matki Najświętszej i Boże błogosławieństwo

niedziela - 24 V - Wniebowstąpienie Pańskie

  8:30 Czetowice - za zmarłe Grażynę Bartkowiak i Teresę Gielnik z okazji dnia mamy
10:00 Łochowice - za zmarłego Bejer Władysława w 6 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłego ks. Emila od Matek Różańcowych z okazji imienin
13:00 Skórzyn - w 9 rocz. urodzin Tobiasza

poniedziałek - 25 V

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 26 V

17:00 - intencja wolna

środa - 27 V

17:00 - intencja wolna

piątek - 29 V

17:00 - za zmarłych z rodziny Bajon

sobota - 30 V

17:00 Osiecznica - za zmarłych Aleksego i Stanisławę Bielską oraz Michalinę Wiśniowską
18:00 Bielów - za zmarłą Jadwigę Fijałkowską w 1 rocz. śmierci oraz zmarłych Jana, Wiesława, Krystynę, Kazimierza, Jerzego, Ewę i Mariannę

niedziela - 31 V - Zesłanie Ducha Świętego

  8:30 Czetowice - za Leszka Jarowicz w 4 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - w intencji Jadwigi i Ryszarda Reformat w 35 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - za zmarłych Antoniego, Katarzynę i Józefa Stysiak
13:00 Skórzyn  - za zmarłą Irenę Siewierską w 1 rocz. śmierci oraz zmarłych Czesława, Ryszarda, Ireneusza i Annę Siewierskich