poniedziałek - 1 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 2 VI

17:00 intencja wolna

środa - 3 VI

17:00 - za zmarłego Grzegorza Ludwig w 1 rocz. śmierci

piątek - 5 VI

17:00 - intencja wolna

sobota - 6 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłego Ryszarda i zmarłych  rodzin Kuśmierków i Rakocińskich
18:00 Bielów - w intencji Marii i Stanisława Piotrowskich w 35 rocz. ślubu

niedziela - 7 VI - Najświętszej Trójcy

  8:30 Czetowice - za zmarłych Reginę, Elżbietę, Jana, Andrzeja, Stanisława Wolskich
10:00 Łochowice - w intencji Doroty i Jacka Suchora w 30 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - intencja z Leśnej 2
13:00 Skórzyn - w intencji Alicji i Grzegorza Urbaniak w 25 rocz. ślubu (rez)

poniedziałek - 8 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 9 VI

17:00 intencja wolna

środa - 10 VI

17:00 - intencja wolna

czwartek - 11 VI - Boże Ciało

8:00 Skórzyn - intencja wolna
  9:00 Czetowice - intencja wolna
10:00 Łochowice - ze Słonecznej 90
11:30 Osiecznica - za parafian

piątek - 12 VI

17:00 - za zmarłych Marię Stankiewicz, zmarłych z rodzin Stankiewiczów i Grysztarów, Andrzeja, Roberta i Andrzeja

sobota - 13 VI

12:00 Skórzyn - w intencji Parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłego Romana Dąbrowskiego w 1 rocz. śmierci oraz Włodziemierza Stachowiak
18:00 Bielów - intencja wolna

niedziela - 14 VI - uroczystość Najświętszej Trójcy

  8:30 Czetowice - za zmarłych Marię, Antoniego, Bolesława, Jana, Walentego, Grażynę, Rafała, Rodziców z obojga stron i ks. Emila
10:00 Łochowice - w intencji Jadwigi i Mirosława Szwed w 40 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - w intencji Anny i Andrzeja Chinalskich w 40 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłych Stanisława, Hneryka Neweś, Jakuba i Magdalenę Michalak, Wiktorię Kubica

poniedziałek - 15 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 16 VI

17:00 - intencja wolna

środa - 17 VI

17:00 - intencja wolna

czwartek - 18 VI uroczystość NMP Rokitniańskiej - zakończenie oktawy Bożego Ciała - poświęcenie wianków

17:00 Osiecznica - intencja wolna

piątek - 19 VI - Najświętszego Serca Pana Jezusa

17:00 - intencja wolna
18:00 - Skórzyn - intencja wolna

sobota - 20 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłych Janinę, Stanisława, Kazimierza, Teresę, Gabriela, Reginę Pałasz oraz Stanisławę i Jakuba Dogoda.
18:00 Bielów - o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla rodziny

niedziela - 21 VI - 12 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłego Edwarda Adamkiewicza w 11 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłego Stefana Siepielskiego w 11 rocz. śmierci oraz rodziców
11:30 Osiecznica - za zmarłego Jana Woźniaka w 10 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - intencja wolna 

poniedziałek - 22 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 23 VI

17:00 - intencja wolna

środa - 24 VI

17:00 - za zmarłych Józefa, Mariana, Gosię Cudak oraz wszystkich zmarłych z rodzin Cudak i Winiarskich

czwartek - 25 VI

17:00 - za zmarłego Czesława Pawłowskiego

piątek - 26 VI 

8:15 - zakończenie roku szkolnego
18:00 - Skórzyn - intencja wolna

sobota - 27 VI

FESTYN PARAFIALNY

17:00 Osiecznica - za zmarłego Władysłwa Madajczyka z okazji imienin
18:00 Bielów - o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla Heleny Marjańskiej w 90 rocz. urodzin


niedziela - 28 VI - 13 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w intencji Henryki i  Wiesława Witkowskich w 35 rocz. ślubu
10:00 Łochowice - rez. Dominiak
11:30 Osiecznica - za zmarłego Alojzego
13:00 Skórzyn - intencja wolna

poniedziałek 29 VI - Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

17:00 w kościele - ODPUST i dziękczynna za 25 lat kapłaństwa