wtorek - 1 IX

8:15 - rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

środa - 2 IX

17:00 - za zmarłych Jarosława i Izydora Pawela oraz Józefa i Stefanię Harunek

czwartek - 3 IX
17:00 - za zmarłego Pawła Janowskiego - intencja od szwagra

piątek - 4 IX

17:00 Łochowice - za zmarłego Czesława Surdyk, Jarosława i Władysława Przybylskich

sobota - 5 IX

10:00 - w intencji wynagradzającej NMP
17:00 Osiecznica - za zmarłych Weronikę, Stefana i Tadeusza Dudek oraz Stefanię i Jana Leśniewskich
18:00 Bielów - za zmarłych Henryka, Władysława, Franciszka, Joannę, Feliksa z rodz. Budych, Hemerling, Królik, Pilarczyk, Stanisławę Muszyńską, ks. Kazimierza Radoma i ks. Ryszarda Łaszcza

niedziela - 6 IX - 23 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Monikę Szafraniec 10 rocz. śmierci, zmarłych z rodz. Kosowiczów, Twardoszów, Jagiełowiczów
10:00 Łochowice - za zmarłego Piotra Ciołka w 7 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłych Wandę, Emanuela i Ryszarda Kawa oraz Weronikę, Roberta, Kazimierza i Urszulę Poźniak
13:00 Skórzyn - za zmarłego Stefana Styczyńskiego

poniedziałek - 7 IX
11.30 - za zmarłą Barbarę Mariannę Chabros - pogrzebowa
17:00 - za zmarłych Zenobię i Wawrzyńca Stuczyńskich

wtorek - 8 IX

17:00 - za zmarłych Weronikę, Mieczysława, Jana, Jerzego i Jacka Łuszczyńskich

środa - 9 IX

17:00 - o Boże błogosławieństwo dla Dominika w 18 rocz. urodzin

piątek - 11 IX

17:00 - za zmarłego Edwarda Pawłowskiego

sobota - 12 IX
9.00 za zmarłego Piotra Gawlikowskiego - pogrzebowa
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Słowińskiego, za zmarłych Słowińskich i Słupskich oraz Małgorzatę Cudak
18:00 Bielów - za zmarłych Weronikę, Kazimierza i Roberta Poźniak oraz zmarłych z rodzin Poźniaków i Bielewiczów.

niedziela - 13 IX - 24 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Genowefę Dogoda w 8 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłych Stanisławę i Franciszka Sitarz oraz zmarłych z rodziny.
11:30 Osiecznica - w intencji Iwony i Mariusza Matuszewskich w 25 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłą Kazimierę Grzelak w 1 rocz. śmierci i zmarłego Romana Grzelak

poniedziałek - 14 IX - Podwyższenia Krzyża Świętego

17:00 - za zmarłych Kazimierza Cieślarskiego w 1 rocz. śmierci, Jana i Mariannę Cieślarskich, Bolesława i Mariannnę Kruszyńskich oraz Romana Cieślarskiego

wtorek - 15 IX Matki Bożej Bolesnej - święto patronalne w Czetowicach

17:00 Czetowice - w intencji Parafian

środa - 16 IX

17:00 - w intencji Elżbiety i Pawła Len w 40 rocz. ślubu

piątek - 18 IX

17:00 za zmarłego Pawła Janowskiego - intencja od szwagra
18:00 - Łochowice - za zmarłych rodziców z obojga stron Marię i Józefa Wołoszyn, Pelagię, Helenę i Kazimierza Rogowskich oraz wszystkich zmarłych z tych rodzin.

sobota - 19 IX

17:00 Osiecznica - za zmarłych Antoninę, Franciszka, Czesławę i  Jana Szymańskich
18:00 Bielów - za zmarłą Leonardę i Gabrielę oraz zmarłych z rodziny Zachar

niedziela - 20 IX - 25 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Katarzynę, Jana i Rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - w intencji Haliny i Zbigniewa Lasota w 45 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - w intencji Parafian
13:00 Skórzyn - za zmarłego Krystiana Kusza i zmarłych z rodziny Kusza

poniedziałek - 21 IX

17:00 w int Sylwi i Wojciecha Bułaj w 10 rocz. ślubu

wtorek - 22 IX

17:00 za zmarłego Janusza Witkowskiego w miesiąc o śmierci

piątek - 25 IX

16:00 - Łochowice - w intencji Ireny i Antoniego Puzyrewskich w 35 rocz. ślubu

sobota - 26 IX

17:00 Osiecznica - za zmarłych Ryszarda Gac w 13 rocz., Wandę Dziembowską w 5 rocz. i zmarłych z rodzin Gac i Dziembowskich
18:00 Bielów - o radość nieba dla zmarłych Józefa Marjańskiego, Kazimierza Stachowiak, Apolonii i Józefa Pawłowskich

niedziela - 27 IX - 26 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rodziny
10:00 Łochowice - za zmarłą Krystynę Suchora od rodziny Lasotów
11:30 Osiecznica - za zmarłą Monikę, Stanisławę, Janinę, Annę, Annę, Mariana, Tadeusza, Adama i Henryka
13:00 Skórzyn - za zmarłych Kazimierę Kusza w 15 rocz. śmierci Józefa oraz zmarłych z rodzin Kusza i Jarowicz

poniedziałek - 28 IX

17:00 -
BYTNICA bierzmowanie

wtorek - 29 IX

17:00 - za zmarłego Władysława Pabijaniaka
18:00 Łochowice- za zmarłych Natalię i Jana Śliwczyńskich

środa - 30 IX

17:00 - za zmarłych Wiesławę Kołtuńską, Zofię Gołebicką, Władysławę Olkiewicz - int. od wnuków