czwartek - 1 X

17:00 - w intencji Parafian

p
iątek - 2 X

17:00 - rez
18:00 Łochowice- intencja z Zacisznej 4

sobota - 3 X
10:45 w intencji wynagradzającej NMP
17:00 Osiecznica - za zmarłego Wiesława Fijałkowskiego w 3 rocz. śmierci, zmarłych Rodziców Jadwigę i Jana oraz Krystynę, Jerzego, Ewę, Kazimierza i Mariannę
18:00 Bielów - za zmarłą Stefanię Foks i wszystkich zmarłych z rodziny Cedro

niedziela - 4 X - 27 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłęgo Józefa Marjańskiego w 43 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - intencja Bortnowskich
11:30 Osiecznica - za zmarłych Izydora i Annę Ławniczak oraz Józefa i Karolinę Zalubowskich
13:00 Skórzyn - za zmarłego Ryszarda Moniewskiego

poniedziałek - 5 X

17:00 - za zmarłą Barbarę Mariannę Chabros w miesiąc po śmierci

wtorek - 6 X

17:00 - za zmarłych Antoniego i Leokadię

środa - 7 X

17:00 - w intencji Marty i Tomasza w 15 rocz. ślubu

piątek - 9 X

17:00 w pewnej intencji
18:00 Łochowice - int z Zacisznej 41

sobota - 10 X

17:00 Osiecznica - za zmarłych Teresę, Stefana i Ryszarda
18:00 Bielów - za zmarłych Przemysława i Marię

niedziela - 11 X - 28 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata w 23 rocz. ślubu
 
10:00 Łochowice - za zmarłych braci Jana i Czesława, siostrę Danutę, szwagra Piotra i zmarłych z rodziny Szwed
                             -   w intencji p. Wioletty i Andrzeja Matusewicz w 30 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - za zmarłych z rodziny Madejczyk: Jadwigę, Czesława, Krzysztofa, Reginę, Tadeusza, Kazimierza oraz Jana Kowal w 4 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn -  za zmarłego Czesława Wieczorek

wtorek - 13 X

18:00!!!!!! - w intencji Parafian ku czci MB Fatimskiej

środa - 14 X

17:00 - za dusze czyśccowe

piątek - 16 X

17:00 w intencji Parafian
18:00 Czetowice - za zmarłego Piotra Gawlikowskiego w miesiąc po śmierci

sobota - 17 X

17:00 Osiecznica - za zmarłych Jerzego, Janinę, Józefa, Marię, Józefa i Zofię
18:00 Bielów - za zmarłą Wiesławę Jasińską - int od brata i bratowej

niedziela - 18 X - 29 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Helenę, Henryka, Pawła i Radosława Banasiaków
10:00 Łochowice - za zmarłego Ryszarda Niemiro 
11:30 Osiecznica - za zmarłego Henryka Klaus w 17 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych Ryszarda i Lucjanę Pilarskich w rocz. śmierci oraz zmarłych z rodz. Pilarskich i Styczyńskich

wtorek - 20 X

17:00 - za zmarłą Mariannę Barbarę Chabros - intencja od Andrzeja Marcinkowskiego z siostrą Agnieszką i mamą Władysławą z Konina

środa - 21 X

17:00 - za zmarłych Teklę i Hieronima Czerniejewskich
18:00 Skórzyn - za zmarłego Dominika Lebiedzińskiego

piątek - 23 X

17:00 - za zmarłą Helenę Przybylską w 1 rocz. śmierci

sobota - 24 X

17:00 Osiecznica - za zmarłych Józefa, Stanisławę i Teresę Grysztarów oraz Jadwigę i Edmunda Surdyków
18:00 Bielów - za zmarłego Dominika Lebiedzińskiego z okazji urodzin

niedziela - 25 X - 30 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo w 50 i 22 rocz. urodzin.
10:00 Łochowice - za zmarłych Kazimierza, Annę, ks.. Alfonsa, Henryka, Wiesławę Gajdus, Daniela Szczecinę
11:30 Osiecznica - za zmarłą Adelę Handzełko w 4 rocz. śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodzin Handzełko i Poręba
13:00 Skórzyn - za zmarłych Anastazję, Ludwika i Bogdana Dekiert, zmarłych z rodzin Rasińskich i Dekiert, oraz Witolda Derdę

wtorek - 27 X

17:00 - za zmarłych Stanisława Nowickiego, Mariannę, Józefa i Ryszarda Mrówka

środa - 28 X

17:00 -  w intencji ofiarodawców i dobroczyńców
18:00 Skórzyn - za zmarłą Józefę Bielawską w miesiąc po śmierci

piątek - 30 X

17:00 - w pewnej intencji

sobota - 31 X

17:00 Osiecznica - za zmarłego Jana Fijałkowskiego w 10 rocz. śmierci oraz zmarłych Jadwigę, Krystynę, Jerzego, Wiesława, Ewę, Kazimierza, Mariannę
18:00 Bielów - intencja wolna