wtorek - 1 XII

17:00 - za zmarłych Mariannę i Dionizego Cybulskich, Bolesławę i Ludwika Borodo

środa - 2 XII

17:00 -  w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

piątek - 4 XII

17:00 - za zmarłą Sabinę w 2 rocz. śmierci oraz Zygmunta w 40 rocz. śmierci
18:00 Łochowice - w  intencji Janiny Firek z okazji urodzin

sobota - 5 XII

10.45 - intencja wynagradzająca NMP
16:00 Bielów - w intencji Parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Boczka w 22 rocz. śmierci

niedziela - 6 XII - 2 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłych Zofię, Andrzeja, Henryka i  wszystkich zmarłych z rodziny Rachwalik
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Janinę i Juliana oraz zmarłych z rodzin Kondratowicz i Łój
11:30 Osiecznica - za zmarłych Jana, Rozalię, Stanisława i Józefa Stysiak
13:00 Skórzyn - za zmarłych Irenę, Czesława, Ryszarda, Ireneusza, Annę Siewierskich oraz zmarłych z tej rodz  i z rodz. Morawskich

poniedziałek - 7 XII

17:00 - dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla całej rodziny

wtorek - 8 XII  - Niepokalane Poczęcie NMP

17:00 - za zmarłych rodziców Antoninę i Józefa Mitrus, Stanisławę, Antoniego i Eugeniusza Smoleńskich

środa - 9 XII

17:00 - za dusze czyśccowe

piątek - 11 XII

17:00 - za zmarłych Halinę i Zbigniewa Kozdój w miesiąc po śmierci

sobota - 12 XII

16:00 Bielów  - za zmarłych Władysławę i Antoniego Rentel i wszystkich zmarłych z rodziny Rentel
17:00 Osiecznica - za zmarłych Wiesławę i Stanisława Pytlarz

niedziela - 13 XII - 3 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłą Basię
10:00 Łochowice - o zdrowie i błogosławieństwo Boże w tych trudnych czasach dla Jadwigi i Józefa oraz ich dzieci i wnuków
11:30 Osiecznica - za zmarłego Dionizego Nawrot w 8 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodz. Nawrot
13:00 Skórzyn  - za zmarłą Jadwigę Mielcarek w 6 rocz. śmierci

poniedziałek - 14 XII

17:00 - w intencji ofiardowców i dobroczyńców

wtorek - 15 XII

17:00 - za zmarłych Barbarę Woźniak i wszystkich zmarłych z rodziny Gudaniec

środa - 16 XII

17:00 - za zmarłych Waldemara Bielika, rodziców i rodzeństwo

piątek - 18 XII

17:00 - za zmarłych Mieczysława, Jana Łuszczyńskich, Józefę, Helenę i Andrzeja Malec

sobota - 19 XII

16:00 Bielów - za zmarłych Weronikę i Kazimierza Poźniak oraz zmarłych z rodzin Poźniaków i Bielewiczów
17:00 Osiecznica - za zmarłego Tadeusza Drop w 33 rocz. śmierci

niedziela - 20 XII - 4 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłego Stanisława Podsiadło w 10 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - z okazji urodzin Aldony oraz 1 rocz. urodzin Krzysztofa o Boże błogosławeństwo i wszelkie potrzebne łaski
11:30 Osiecznica - intencja  z Leśnej 2
13:00 Skórzyn - za zmarłych Jana i Janinę Kubica

poniedziałek - 21 XII

17:00 - w intencji ofiardowców i dobroczyńców

wtorek - 22 XII

18:00 Czetowice - za zmarłą Irenę Jarowicz w miesiąc po śmierci

środa - 23 XII

17:00 - za zmarłą Alinę Przybylską w 11 rocz. śmierci

czwartek - 24 XII  - wigilia Bożego Narodzenia

21:00 Skórzyn - za zmarłych Zdzisława i Bolesława Kalińskich
22:30 Łochowice - intencja z Zacisznej 4
24:00 Osiecznica - w intencji parafian

piatek - 25 XII - uroczystość Bożego Narodzenia

10:30 Bielów -w intencji Bogusławy i Alojzego Bugała w 45 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - za zmarłego Wiesława Świadek - intencja od rodziny
13:00 Czetowice - za zmarłych Ewę Jezierską, Stanisława, Leszka, Ryszarda Jarowicz oraz Rodziców z obojga stron

sobota - 26 XII - Świętego Szczepana, pierwszego męczennika

  8:30 Czetowice - za zmarłych Janinę, Józefa, Marię i Jana
10:00 Łochowice - w intencji Anny i Józefa Milewskich w 45 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - za zmarłego Władysława Madajczyka i ks. Emila Wigluckiego w 26 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - w intencji Stanisławy i Stanisława Derezińskich w 45 rocz. ślubu

18:00 Bielów - za zmarłych Edwarda w 9 rocz. śmierci i Irenę Gąsior

niedziela - 27 XII - niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

  8:30 Czetowice - w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Kazimierza
10:00 Łochowice - za zmarłych Czesława, Emilię, Jana, Czesława Szwed oraz Danutę Bojanowską
11:30 Osiecznica - za zmarłego ks. Emila w 26 rocz. śmierci - int. od Matek Różańcowych
13:00 Skórzyn - za zmarłych Genowefę i Adolfa Giruć oraz Kazimierza, Jana i Janinę Kubica


wtorek - 29 XII
11:00 - Cmentarz za zmarłego Franciszka Bąk - pogrzebowa
17:00 Łochowice - za zmarłego Antoniego Bogdan  w miesiąc po śmierci

środa - 30 XII

17:00 - za zmarłą Ewę Kościk

czwartek - 31 XII

17:00 - dziękczynna za 2020 rok