piątek - 1 I - Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  8:30 Czetowice - za zmarłych Kornelę i Henryka Witkowskich w 31 i 7 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłego Henryka i Krystynę oraz Kazimierza Suchora
11:30 Osiecznica - za zmarłą Stefanię Cuper w 10 rocz. śmierci oraz zmarłych Wiktora, Romana Cuper, Rafała i Teresę Kozdój i Adama Ilgiewicza
13:00 Skórzyn - za parafian
14:00 Bielów - w pewnej intencji

sobota - 2 I

16:00 Bielów - za parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłego Andrzeja Polaczyńskiego

niedziela - 3 I - II niedziela po Narodzeniu Pańskim

  8:30 Czetowice - za zmarłą mamę Genowefę Dogoda i zmarłych z rodziny - int od syna Ryszarda z rodziną
10:00 Łochowice - za zmarłego Ryszarda Bortnowskiego
11:30 Osiecznica - za parafian
13:00 Skórzyn - w intencji ochrzczonego Adriana o Boże błogosławieństwo

poniedziałek 4 I

17:00 - 
w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek 5 I

16:00 Bielów - za Parafian
17:00 - za Parafian

środa - 6 I - uroczystość Objawienia Pańskiego


  8:30 Czetowice - za zmarłą Irenę Jarowicz
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Danielę  w 10 rocz. i Władysława Nadolskich
11:30 Osiecznica - za zmarłych Bronisławę i Feliksa Zielińskich oraz Romana, Rozalię i Jana Dąbrowskich
13:00 Skórzyn - za zmarłych Bolesława i Zdzisława Kalińskich w rocznicę śmierci

piątek- 8 I

17:00 za Parafian

sobota - 9 I

12:00 Czetowice - za Parafian
16:00 Bielów - za zmarłych Stanisława Waluś i Stanisława Zajma
17:00 Osiecznica - za zmarłego Kazimierza Madejczyka w 21 rocz. śmierci

niedziela - 10 I - święto Chrztu Pańskiego

  8:30 Czetowice - za zmarłych Jana i Katarzynę oraz zmarłych rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłych Janinę i Józefa Olejarz
11:30 Osiecznica - za Parafian
13:00 Skórzyn - za zmarłych Mieczysławę, Mariana, Lucynę i Jana


poniedziałek - 11 I

17:00  - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców
18:00 Łochowice - za Parafian

wtorek - 12 I


17:00 - za Parafian
18:00 Łochowice - za Parafian

środa - 13 I


17:00 - za dusze czyśćcowe
18:00 Łochowice - za Parafian

czwartek 14 I

17:00 - 
za Parafian
18:00 Łochowice - za Parafian

piątek - 15 I


17:00 - za Parafian
18:00 Łochowice - za Parafian

sobota - 16 I

12:00 Czetowice - za Parafian
16:00 Bielów - w intencji Karoliny w 18 rocz. urodzin
17:00 Osiecznica - za zmarłego Henryka Rzęsa w 1 rocz.  śmierci

niedziela - 17 I - 2 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Annę Moroz w 17 rocz. śmierci i zmarłych rodziców, Michałą Moroz i zmarłych rodziców, wszystkich zmarłych z rodziny oraz Marię Sykała
10:00 Łochowice - za zmarłych Emilię i Mamerta Szabuckich, Helenę Moroz oraz Marię Alchimowicz
11:30 Osiecznica - za zmarłą Genowefę Gac w 22 rocz. śmierci, Wawrzyńca Gac w 23 rocz. śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Gac i Dziembowskich
13:00 Skórzyn - za zmarłych Annę, Danutę, Wincentego, Jana, Eugeniusza i Kazimierza

poniedziałek - 18 I

17:00 - za zmarłą Mariannę Wala w miesiąc po śmierci
18:00 - Bielów - za Parafian

wtorek - 19 I

17:00 - za zmarłego Aleksego Sadzińskiego w miesiąc po śmierci
18:00 - Bielów - za Parafian

środa - 20 I

17:00 - za Parafian
18:00 - Skórzyn - za Parafian

czwartek - 21 I

17:00 - za Parafian
18:00 - Skórzyn - za Parafian

piątek - 22 I

17:00 - za Parafian
18:00 - Łochowice - za zmarłą Stanisławę Parczyńską w miesiąc po śmierci

sobota - 23 I
11.30 Skórzyn - za Parafian
16:00 Bielów - za Parafian
17:00 Osiecznica - w intencji Wojciecha w 60 rocz. urodzin


niedziela - 24 I - 3 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w 51,49,28,25 i 16 rocz. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
10:00 Łochowice - za zmarłych Mariannę i Czesława Reformat oraz  Reginę Zielińską
11:30 Osiecznica - za zmarłego Józefa Słowińskiego  
13:00 Skórzyn - za zmarłą Zofię Dałek w drugą rocz. śmierci

poniedziałek - 25 I

17:00 - za zmarłych rodziców Antoniego i Leokadii Więziołowskich oraz siostry Lukrecji
18:00 Czetowice - za zmarłego Franciszka Bąk w miesiąc po śmierci

wtorek - 26 I

17:00  - za zmarłego Grzegorza Ludwig z racji urodzin

sobota - 30 I

16:00 Bielów - za zmarłego Mariana Pieszczyńskiego w 2 rocz. śmierci, Eugeniusza Pieszczyńskiego i wszystkich zmarłych z rodzin Pieszczyńskich i Zięcina
17:00 Osiecznica - za zmarłych Leokadię i Stanisława Stolarskich


niedziela - 31 I - 4 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Henryka i Kornelę oraz rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłych Marię i Józefa Wołoszyn, Pelagię, Helenę i Kazimierza Rogowskich oraz wszystkich zmarłych z tych rodzin
11:30 Osiecznica - za zmarłego Mariana Cudak i zmarłych z rodzin Cudak, Winiarskich i Ziółkowskich  
13:00 Skórzyn - za zmarłych z rodzin Ibsz i Mariańskich