Uwaga. W okresie Wielkiego Postu w tygodniu - jeżeli w którymś dniu pojawi się konieczność pomocy w spowiedziach w dekanacie - Msza święta może zostać przeniesiona z godziny 17:00 na godzinę 7:00.
poniedziałek - 1 III

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 2 III

17:00 - 

środa - 3 III

17:00 - 

piatek - 5 III

17:00 - 

sobota - 6 III
10:45 w intencji wynagradzającej NMP
16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica -  za zmarłych Irenę i Mieczysława Kozdój oraz Marię i Benedykta Wiśniewskich

niedziela - 7 III - 3 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - za zmarłych Helenę, Pawła i Henryka Banasiak
10:00 Łochowice - za zmarłego Marka Matuszewskiego, Albina Nojszewskiego, Zenonę Klimczak oraz wszystkich zmarłych z rodziny Matuszewkich
11:30 Osiecznica - za zmarłego Kazimierza Madejczyka oraz rodziców
13:00 Skórzyn - za zmarłych Józefa w 7 rocz. śmierci i Kazimierę Kusza oraz zmarłych z rodzin Kusza i Jarowicz

poniedziałek - 8 III

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 9 III

17:00 - 

środa - 10 III

17:00 - za dusze czyśćcowe

piątek - 12 III

17:00 - 

sobota - 13 III

16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Stysiak z okazji imienin i urodzin

niedziela - 14 III - 4 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - za zmarłych Mariannę i Józefa Biadacz
10:00 Łochowice - za zmarłego Józefa Łęckiego w 1 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłego Łukasza Gac w  2 rocz. śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny Gac
13:00 Skórzyn -

poniedziałek - 15 III

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 16 III

17:00 - za zmarłą Halinę Malinowską w 5 rocz. śmierci

środa - 17 III

17:00 - za zmarłego Józefa Cudak i zmarłych z rodzin Cudak, Stachowskich i Cywita

piątek - 19 III - św. Józefa Oblubieńca NMP

17:00 - za zmarłego Józefa Słupskiego w 3 rocz. śmierci


sobota - 20 III

16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Boczka z racji imienin

niedziela - 21 III - 5 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - za zmarłego Władysława Majkowskiego w 20 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłych Józefa, Stanisławę i Teresę Grysztar, Andrzeja i Roberta Klechów
13:00 Skórzyn - za zmarłego Henryka Neweś w 5 rocz. śmierci

poniedziałek - 22 III

17:00 - za zmarłych Roberta w 2 rocz. śmierci i Andrzeja Klechów, Józefa, Stanisławę i Teresę Grysztar, Edmunda i Jadwigę Surdyk

wtorek - 23 III

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

środa - 24 III

17:00 - 

czwartek - 25 III - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

17:00 - 

piątek - 26 III

17:00 - 

sobota - 27 III

16:00 Bielów - za zmarłych Henryka, Franciszka, Wladysławę, Joannę i Feliksa z rodz. Budych, Hemerling, Pilarczyk, Królik, Stanisławę Muszyńską, księży Kazimierza Radoma i Ryszarda Łaszcza

niedziela - 28 III -  Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - za zmarłego Henryka Firek w 1 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - w intencji o Boże błogosławienstwo dla Krystyny i Kazimierza oraz za zmarłcyh rodziców z obojga stron i rodzeństwo
13:00 Skórzyn - za zmarłego Ryszarda Moniewskiego w 1 rocz. śmierci

Wielki Poniedziałek - 29 III

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

Wielki Wtorek - 30 III

17:00 -

Wielka Środa - 31 III

17:00 -