wtorek - 1 VI

17:00 - 

środa - 2 VI

17:00 - za zmarłego Grzegorza Ludwig w 2 rocz. śmierci

czwartek - 3 VI - Boże Ciało

 8:00 Skórzyn - 

9:00 Czetowice -
10:00 Łochowice - za zmarłą Natalię Śliwczyńską - intencja z ul. Słonecznej 101 i 103

11:30 Osiecznica - za parafian

piątek  - 4 VI


17:00 - 

sobota - 5 VI

10.45 – Msza św. wynagradzająca NMP

17:00 Osiecznica - za zmarłych Romana Dąbrowskiego w 2 rocz. śmierci oraz zmarłych Włodzimierza, Zofię i Kazimierza Stachowiak
18:00 Bielów - 

niedziela - 6 VI - 10 Niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Marię, Antoniego, Bolesława, Jana, Walentego, Grażynę, Rafała, rodziców z obojga stron oraz ks. Emila
10:00 Łochowice - za zmarłego Stefana Siepielskiego w 12 rocz.  śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarłego Pawła Janowskiego z okazji urodzin
13:00 Skórzyn - w intencji pp. Zofii i Mieczysława Pawłowskich w 45 rocz. ślubu

poniedziałek - 7 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 8 VI

17:00 - w  86 rocz. urodzin Anny o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia

środa - 9 VI

17:00 - 

czwartek - 10 VI zakończenie okktawy Bożego Ciała

17:00 -

piątek - 11 VI - Uroczystość Naświętszego Secca Pana Jezusa


17:00 - za zmarłych Marię Stankiewicz, Józefa Grysztar, zmarłych z rodz. Stankiewiczów i Grysztarów oraz Andrzeja, Roberta i Andrzeja
18:00 Łochowice- int. ze Słonecznej 90

sobota - 12 VI

12:00 Skórzyn - w intencji Parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłych Zofię, Józefa, Henrykę, Danutę, Piotra, Ryszarda, Zygmunta, Michała i Romana
18:00 Bielów - w intencji pp. Jolanty i Tomasza Hoffmann w 30 rocz. ślubu

niedziela - 13 VI - 11 Niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w intencji pp. Lidii i Jana Witkowskich w 40 rocz. ślubu
10:00 Łochowice - rez. Dominiak
11:30 Osiecznica - w intencji pp. Wandy i Zbigniewa Ludwig w 35 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - 

poniedziałek - 14 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 15 VI

17:00 - 

środa - 16 VI

17:00 - 

piątek - 18 VI

17:00 - o Boże błogosławieństwo dla Dawida i Sandry

sobota - 19 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłych Katarzynę, Antoniego i Józefa Stysiak
18:00 Bielów - 

niedziela - 20 VI - 12 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłego Edwarda Adamkiewicza w 12 rocz. śmierci oraz Józefę i Jerzego Adamkiewicz
10:00 Łochowice - za zmarłego Henryka Lewandowskiego - int. z ul. Słonecznej 101
11:30 Osiecznica - 
13:00 Skórzyn - za zmarłych Henryka i Stanisława Neweś, Jakuba i Magdalenę Michalak

poniedziałek - 21 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 22 VI

17:00 - 

środa - 23 VI

17:00 - za dusze czyśćcowe

piątek - 25 VI 

8:15 - zakończenie roku szkolnego

sobota - 26 VI
FESTYN
17:00 Osiecznica - za zmałego Władysława Madajczyka z racji imienin
18:00 Bielów - za zmarłego Władysława Foks oraz wszystkich zmarłych z rodziny Foks


niedziela - 27 VI - 13 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Helenę, Pawła i Henryka Banasiak
10:00 Łochowice - za zmarłego Stefana w 25 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodzin Gontarzów i Doboszów
11:30 Osiecznica - zza zmarłego Dominika Lebiedzińskiego w 1 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - 

wtorek 29 VI - Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła


17:00 - ODPUST - za Parafian