piątek - 1 X

17:00 - w intencji Parafian
18:00 Łochowice- za zmarłego Stefana Puzyrewskiego - int. od cioci Gieni z Kosierza

sobota - 2 X
pielgrzymka do ROKITNA
17:00 Osiecznica - za zmarłych Monikę, Stanisławę, Janinę, Annę, Mariana, Tadeusza, Adama, Henryka, Annę
18:00 Bielów - za zmarłych Henryka, Franciszka, Władysławę, Joannę i Feliksa z rodz. Budych, Hemerling, Pilarczyk, Królik, Stanisławę Muszyńską, księży Kazimierza Radoma i Ryszarda Łaszcza

niedziela - 3 X - 27 niedziela zwykła


  8:30 Czetowice - za zmarłych Annę, Franciszka, Tadeusza Mikutel oraz zmarłych z rodzin Mikutel i Tulko
10:00 Łochowice - za zmarłych Sabinę i Pawła Puzyrewskich
11:30 Osiecznica - w intencji pp. Ireny i Bogusława Pasterniak w 40 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - w intencji pp. Danuty i Jana Mielcarek w 30 rocz. ślubu

poniedziałek - 4 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 5 X

17:00 - 

środa - 6 X

17:00 - 

piątek - 8 X

17:00 -
18:00 Łochowice - za zmarłego Stefana Puzyrewskiego - int. od całej rodziny Feferków

sobota - 9 X

17:00 Osiecznica - za zmarła Adelę Handzełko w 5 rocz. śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodzin Handzełko i Poręba
18:00 Bielów - 

niedziela - 10 X - 28 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w 23 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej dla małżonków i ich dzieci
 
10:00 Łochowice - Zaciszna 17
11:30 Osiecznica - w intencji pp. Marioli i Zbigniewa Sieminigowskich w 30 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn -  za zmarłych Lucjannę w 6 rocz. śmierci i Ryszarda w 35 rocz. śmierci  Pilarskich oraz wszystkich zmarłych z rodzin Pilarskich i Styczyńskich

poniedziałek - 11 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 12 X

17:00 - 

środa - 13 X

17:00 - w intencji Parafian ku czci MB Fatimskiej

piątek - 15 X

17:00 - 

sobota - 16 X

17:00 Osiecznica - w intencji pp. Jadwigi i Józefa Kubickich w 35 rocz. ślubu
18:00 Bielów - za zmarłych Przemysława i Annę

Niedziela - 17 X - 29 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Helenę, Pawła i Henryka Banasiak
10:00 Łochowice - rez. Dominiak 
11:30 Osiecznica - w intencji pp. Ireny i Marka Stolarskich w 35 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłą Helenę Przybyła w 1 rocz. śmierci oraz zmarłego Bronisława Przybyła w miesiąc po śmierci

poniedziałek - 18 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 19 X

17:00 - 
18:00 - Łochowice - za zmarłego Antoniego Matusewicza - int. od Leonardy i Ewy Przybylskich

środa - 20 X


17:00 - 

piątek - 22 X

17:00 - 

sobota - 23 X

17:00 Osiecznica - za zmarłych Józefa, Stanisławę i Teresę Grysztarów oraz Jadwigę i Edmunda Surdyków
18:00 Bielów - 

niedziela - 24 X - 30 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w 51 i 23 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
10:00 Łochowice - w intencji pp. Marii i Jana Siepielskich w 45 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - w intencji pp. Ireny i Zdzisława Perzyńskich w 40 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłego Dominika Lebedzińskiego

poniedziałek - 25 X

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 26 X

17:00 - 

środa - 27 X

17:00 - 

piątek - 29 X

17:00 - za dusze czyśccowe

sobota - 30 X

16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica - za zmarłych Jana Fijałkowskiego w 11 rocz. śmierci oraz zmarłych Jadwigę, Jerzego, Wiesława, Krystynę, Kazimierza, Ewę i Mariannę

niedziela - 31 X - 31 niedziela zwykła albo uroczystość rocznicy poświęcenia własnego kościoła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Antoniego, Marię, Bolesława, Jana, Walentego, Grażynę, Rafała i rodziców z obojga stron oraz ks. Emila
10:00 Łochowice - int.ze Słonecznej 95
11:30 Osiecznica - za zmarłego Henryka Klaus w 18 rocz. śmierci