W przypadku, gdy ks. proboszcz będzie pomagał w  spowiedzi w dekanacie Msza św. będzie przeniesiona na 8:00 rano.

środa - 1 XII


17:00 Łochowice - za zmarłego Antoniego Bogdan w 1 rocz. śmierci

piątek - 3 XII

17:00 - za zmarłych Helenę i Władysława Wojciechowskich

sobota - 4 XII

10:45 - w intencji wynagradzającej NMP
16:00 Bielów - w 18 rocz. urodzin Oliwii
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Boczka w 23 rocz. śmierci

niedziela - 5 XII - 2 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłą Basię
10:00 Łochowice - int. ze Słonecznej 90
11:30 Osiecznica - za zmarłych Jana, Rozalię, Stanisława Pietrzak, Józefa Stysiaka
13:00 Skórzyn - za zmarłych Walentynę i Wiesława Kuśmierek

poniedziałek - 6 XII

17:00 - w intencji ofiardowców i dobroczyńców

wtorek - 7 XII

17:00 - za dusze czyśccowe

środa - 8 XII  - Niepokalane Poczęcie NMP

17:00 - 

piątek - 10 XII

17:00 - 

sobota - 11 XII

16:00 Bielów  - za zmarłych Władysławę i Antoniego Rentel oraz wszystkich zmarłych z rodzin Rentel i Leśniewskich
17:00 Osiecznica - rez Leśna 2

niedziela - 12 XII - 3 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłego Stanisława Podsiadło w 11 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłego Dionizego Nawrot
11:30 Osiecznica - za zmarłych z rodziny Madejczyk: Jadwigę, Reginę, Czesława, Tadeusza, Krzysztofa, Kazimierza; Wiesławę i Stanisława Pytlarz oraz zmarłych z rodziny Wawer
13:00 Skórzyn  - za zmarłą Jadwigę Mielcarek

poniedziałek - 13 XII

17:00 - w intencji ofiardowców i dobroczyńców

wtorek - 14 XII

17:00 - 

środa - 15 XII

17:00 - 

piątek - 17 XII

17:00 - za zmarłą Mariannę Wala w 1 rocz. śmierci

sobota - 18 XII

16:00 Bielów - za zmarłych Henryka, Franciszka, Władysławę, Joannę, Feliksa z rodz. Budych, Hemerling, Pilarczyk, Królik, Stanisławę Muszyńską, księży Kazimierza Radoma i Ryszarda Łaszcza
17:00 Osiecznica - dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w długim życiu z prośbą o zdrowie

niedziela - 19 XII - 4 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - za zmarłych Kazimierza i Krzysztofa Ścisłych 
11:30 Osiecznica - za zmarłego Władysława Madajczyka w 27 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych Jana i Janinę Kubica, Kazimierza Kubica oraz Magdalenę Michalak

poniedziałek - 20 XII

17:00 - w intencji ofiardowców i dobroczyńców

wtorek - 21 XII

17:00 - 

środa - 22 XII

17:00 - za zmarłego Henryka Słupskiego

piątek - 24 XII  - wigilia Bożego Narodzenia

21:00 Skórzyn - za zmarłych rodziców Teofilę i Franciszka Ślimak i Marię i Jana Lembowicz
22:30 Łochowice - za zmarłego ks. Emila
24:00 Osiecznica - w intencji parafian

sobota - 25 XII - uroczystość Bożego Narodzenia

10:30 Bielów - w intencji pp. Marii i Józefa Marjańskich w 45 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - w intencji p. Stansławy i Aleksandra Cudak w 50 rocz. ślubu
13:00 Czetowice - w intencji pp. Haliny i Czesława Cichoń w 40 rocz. ślubu

niedziela - 26 XII - Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

  8:30 Czetowice - za zmarłego Franciszka Bąk w 1 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - rez. Reformat
11:30 Osiecznica - za zmarłego ks. Emila w 27 rocz. śmierci - intencja od Matek Różańcowych
13:00 Skórzyn - w 3 urodziny Macieja

wtorek - 28 XII

10:00 - w int. Anity Matuszewskiej w 18 rocz. urodzin

środa - 29 XII

10:00 - 

czwartek - 30 XII

10:00 -

piatek - 31 XII

17:00 - dziękczynna za 2021 rok