sobota - 1 I - Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  8:30 Czetowice - za Parafian
10:00 Łochowice - za zmarłego Henryka i Krystynę oraz Kazimierza Suchora
11:30 Osiecznica - za Parafian
13:00 Skórzyn - za Parafian
14:00 Bielów - za Parafian


niedziela - 2 I - II niedziela po Narodzeniu Pańskim

  8:30 Czetowice - za Parafian
10:00 Łochowice - za zmarłych Rodziców Danielę i Władysława oraz wszystkich zmarłych z rodzin Nadolskich i Mikołajczyk
11:30 Osiecznica - za zmarłych Rodziców Antoniego i Leokadię Więziołowskich oraz siostrę Lukrecję
13:00 Skórzyn - za zmarłych Mieczysława, Mariana, Lucynę i Jana
14:00 Bielów - za Parafian

poniedziałek 3 I

17:00 - Bielów - za Parafian  

18:00 - Łochowice - za Parafian

wtorek 4 I

17:00 - Bielów - za Parafian
18:00 Łochowice - za Parafian

środa - 5 I


1
7:00 - za zmarłą babcię Walę w rok po śmierci

czwartek 6 I -  uroczystość Objawienia Pańskiego
 
  8:30 Czetowice - za zmarłych Józefę, Kazimierza, Andrzeja, Mariana z rodziny Wojciechowskich
10:00 Łochowice - za zmarłych Stanisława, Annę i Zuzannę Kijewskich
11:30 Osiecznica - za zmarłych Romana, Jana i Rozalię Dąbrowskich oraz Feliksa i Bronisławę Zielińskich
13:00 Skórzyn - za zmarłych Bolesława i Zdzisława Kalińskich
14:00 Bielów - o łaskę zdrowia, opiekę Matki Najświętszej i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

piątek- 7 I

18:00 - Skórzyn - za Parafian

sobota - 8 I

10.35 - różaniec i medytacja z okazji I soboty w kościele
11.30 za zmarłego Tadeusza Cieślarczyka w dniu pogrzebu

16:00 Bielów -  za zmarłych Stanisława, Maksymiliana, Jana, Józefę, Ewę i Monikę Piętka oraz Franciszka, Józefa, Zdzisława, Zofię, Teresę Biegunajtis
17:00 Osiecznica - za zmarłego Kazimierza Madejczyka w 22 rocz. śmierci

niedziela - 9 I - święto Chrztu Pańskiego

  8:30 Czetowice - za zmarłych Annę Moroz w 18 rocz. śmierci, Michała Moroz w 43 rocz. śmierci, zmarłych rodziców z obojga stron oraz Marię Sykała
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Mamerta i Emilię oraz zmarłych z rodz. Szabuckich
11:30 Osiecznica - za zmarłą Genowefę Gac w 23 rocz. śmierci, Wawrzyńca Gac w 24 rocz. śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Gac i Dziembowskich
13:00 Skórzyn - za zmarłą Zofię Dałek w 3 rocz. śmierci i Longina Dębowskiego w 41 rocz. śmierci


poniedziałek - 10 I

17:00  - za Parafian
18:00 Skórzyn - za zmarłych Marię i Stanisława Piotrowskich

wtorek - 11 I


17:00 - za zmarłą Stefanię Cuper w 11 rocz. śmierci, Wiktora i Romana Cuper, Teresę i Rafała Kozdój, Adama Ilgiewicza i Zofię Karpińską
18:00 Skórzyn za Parafian

środa - 12 I


17:00 - za zmarłą Leokadię Stolarską
18:00 - Czetowice - za Parafian
czwartek 13 I

17:00 - 
za zmarłą Helenę Stysiak w miesiąc po śmierci
18:00 Czetowice - za Parafian

piątek - 14 I


17:00 - za dusze czyśccowe

sobota - 15 I


16:00 Bielów - za zmarłych Stanisława Waluś i Stanisława Zajma
17:00 Osiecznica - za zmarłych Marię i Władysława Pawęska

niedziela - 16 I - 2 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Henryka i Kornelę Witkowskich i rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłych Emilię, Czesława, Jana i Czesława Szwed oraz Danutę Bojanowską
11:30 Osiecznica - w int. pp. Zofii i Czesława Biernackich w 40 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłych Wincentego, Annę, Danutę, Jana, Eugeniusza i Kazimierza

poniedziałek - 17 I

17:00 - za zmarłą Zofię Janaś w miesiąc po śmierci oraz Feliksa Janaś

wtorek - 18 I

17:00 - za Parafian

środa - 19 I

17:00 - za Parafian

czwartek - 20 I

17:00 - za Parafian
18:00 - Czetowice - za zmarłego Henryka Frank w miesiąc po pogrzebie

piątek - 21 I

11.30 - za zmarłą Elżbietę Kosmaty-Zakrzowską w dniu pogrzebu
17:00 - za Parafian

sobota - 22 I

16:00 Bielów - za zmarłych z rodzin Franc, Lebiedzińskich, Kurkiewicz, Krawczyk z okazji Dnia Babci i Dziadka oraz za zmarłego Dominika Lebiedzińskiego
17:00 Osiecznica - za zmarłą Genowefę Gac w 22 rocz. śmierci, Wawrzyńca Gac w 24 rocz. oraz Czesława Gac


niedziela - 23 I - 3 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w 52,50, 26 i 17 rocz. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
10:00 Łochowice - za zmarłych Henryka, Pawła, Andrzeja i Franciszka Firek
11:30 Osiecznica - w int. pp. Mieczysławy i Andrzeja Wiśniewskich w 35 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłych Marię i Stanisława Piotrowskich

poniedziałek - 24 I

17:00 - za Parafian

wtorek - 25 I

17:00  - za Parafian

środa - 26 I

17:00 - za zmarłego Grzegorza Ludwig z okazji urodzin

sobota - 29 I

16:00 Bielów - za zmarłego Mariana Pieszczyńskiego w 3 rocz śmierci i rodziców z obojga stron
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Słowińskiego w rocz. śmierci


niedziela - 30 I - 4 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłego Antoniego w 9 rocz śmierci i rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłą Annę Len w 1 rocz. śmierci i Jana Len
11:30 Osiecznica - za zmarłego Ignacego Przeździęk w 9 rocz. śmierci oraz Zofię Przeździęk
13:00 Skórzyn - za Parafian

poniedziałek - 31 I

17:00 - za zmarłego Mariana Cudak i zmarłych z rodzin Cudak, Wiśniewskich i Witkowskich