sobota - 1 I - Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - za zmarłego Henryka i Krystynę oraz Kazimierza Suchora
11:30 Osiecznica - 
13:00 Skórzyn - 

16:00 Bielów - 

niedziela - 2 I - II niedziela po Narodzeniu Pańskim

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - rez Zaciszna 4
11:30 Osiecznica - rez. JP II 19
13:00 Skórzyn - za zmarłych Mieczysława, Mariana, Lucynę i Jana

poniedziałek 3 I

15:00  


wtorek 4 I

15:00 - za Parafian

środa - 5 I

1
5:00 

czwartek 6 I -  uroczystość Objawienia Pańskiego
 
  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - rez Dębowa 15
11:30 Osiecznica - za zmarłych Romana, Jana i Rozalię Dąbrowskich oraz Feliksa i Bronisławę Zielińskich
13:00 Skórzyn - za zmarłych Bolesława i Zdzisława Kalińskich
14:00 Bielów -

piątek- 7 I

15:00 - 

sobota - 8 I


10.45 wynagradzająca NMP

16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica - za zmarłego Kazimierza Madejczyka w 22 rocz. śmierci

niedziela - 9 I - święto Chrztu Pańskiego

  8:30 Czetowice - za zmarłych Annę Moroz w 18 rocz. śmierci, Michała Moroz w 43 rocz. śmierci, zmarłych rodziców z obojga stron oraz Marię Sykała
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Mamerta i Emilię oraz zmarłych z rodz. Szabuckich
11:30 Osiecznica - za zmarłą Genowefę Gac w 23 rocz. śmierci, Wawrzyńca Gac w 24 rocz. śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Gac i Dziembowskich
13:00 Skórzyn - 


poniedziałek - 10 I

15:00  - 

wtorek - 11 I


15:00 - 

środa - 12 I


15:00 - 

czwartek 13 I

15:00 - 


piątek - 14 I


15:00 - za dusze czyśccowe

sobota - 15 I


16:00 Bielów -
17:00 Osiecznica - za zmarłych Marię i Władysława Pawęska

niedziela - 16 I - 2 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Henryka i Kornelę Witkowskich i rodziców z obojga stron
10:00 Łochowice - za zmarłych Emilię, Czesława, Jana i Czesława Szwed oraz Danutę Bojanowską
11:30 Osiecznica - w int. pp. Zofii i Czesława Biernackich w 40 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłych Wincentego, Annę, Danutę, Jana, Eugeniusza i Kazimierza

poniedziałek - 17 I

15:00 - 

wtorek - 18 I

15:00 - 

środa - 19 I

15:00 - 

czwartek - 20 I

15:00 - 

piątek - 21 I


15:00 - 

sobota - 22 I

16:00 Bielów -
17:00 Osiecznica - za zmarłą Genowefę Gac w 22 rocz. śmierci, Wawrzyńca Gac w 24 rocz. oraz Czesława Gac


niedziela - 23 I - 3 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w 52,50, 26 i 17 rocz. urodzin w podziękowanniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
10:00 Łochowice - za zmarłych Henryka, Pawła, Andrzeja i Franciszka Firek
11:30 Osiecznica - w int. pp. Mieczysławy i Andrzeja Wiśniewskich w 35 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - 

poniedziałek - 24 I

15:00 - 

wtorek - 25 I

15:00  

środa - 26 I

15:00 - 

czwartek - 27 I

15:00 - 

piątek - 28 I


15:00 -

sobota - 29 I

16:00 Bielów -
17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Słowińskiego w rocz. śmierci


niedziela - 30 I - 4 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - za zmarłą Annę Len w 1 rocz. śmierci i Jana Len
11:30 Osiecznica - za zmarłego Ignacego Przeździęk w 9 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn -

poniedziałek - 31 I

15:00 -