środa - 2 II święto Ofiarowania Pańskiego - poświęcenie gromnic
16:00 Łochowice - za zmarłych Jadwigę i Stanisława Derkacz oraz Leokadię Wysocką
17:00 Osiecznica - za zmarłego Tadeusza Cieślarczyka w miesiąc po śmierci
18:00 Skórzyn - za zmarłego ks. Bogdana Niparko

sobota - 5 II

10.45 - intencja wynagradzająca NMP
16:00 Bielów - za  Parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłą Jadwigę Miodowską int. od wnuka Daniela z rodziną

niedziela - 6 II - 5. niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Nadzieję Cierpicką w 1 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłą Mariannę Nawrot w 3 rocz. śmierci
11:30 Osiecznica - za zmarła Helenę Stysiak - int od Ireny z rodziną
13:00 Skórzyn - za zmarłych rodziców Leokadię i Jana Ostrowskich w 9 i 30 rocz. śmierci

piątek - 11 II

17:00 - za zmarłych Apolonię i Józefa

sobota - 12 II

16:00 Bielów - za parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłych Janinę i Piotra Markowskich oraz Jerzego, Czesława i Romana Grygorowicz

niedziela - 13 II - 6 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Reginę, Elżbietę, Krystynę, Jana, Stanisława, Andrzeja Wolskich
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Mariannę i Czesława oraz Reginę Zielińską
11:30 Osiecznica - za zmarłą Ewę w 2 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - w intencji pp. Natalii i Zdzisława Leśko w 45 rocz. ślubu

poniedziałek - 14 II

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

18:00 Łochowice - za zmarłą Teresę Orzeszko - int. od koleżanek z pracy z Niemiec: Marii, Reni, Bożeny i Zosi

wtorek - 15 II

17:00 - za zmarłą Halinę w 2 rocz. śmierci oraz Alojzego i Grzegorza


środa - 16 II

17:00 - 
za dusze czyśccowe

piątek - 18 II

17:00 - za zmarłego Jana Bimek


sobota - 19 II

16:00 Bielów - za parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłą Elżbietę Kosmaty-Zakrzowską w miesiąc po śmierci

niedziela - 20 II - 7 niedziela zwykła


  8:30 Czetowice - za zmarłych Zofię, Mirosława, Jana Zabłockich
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Wandę i Pawła Łój oraz siostrę Danutę Babińską
11:30 Osiecznica - za zmarłych Czesława i Michała Kozinoga
13:00 Skórzyn - + ks. Jastkowski

poniedziałek - 21 II

17:00 - w intencji  ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 22 II

17:00 - za zmarłych Andrzeja, Roberta, zmarłych z rodz. Klechów, oraz zmarłych Stanisławę, Teresę, Józefa Grysztar, Jadwigę i Edmunda Surdyk

środa - 23 II

17:00 - za zmarłą Jadwigę Miodowską w miesiąc po śmierci

piątek - 25 II

17:00 - za zmarłą Helenę Stysiak - intencja od Matek Różańcowych

sobota - 26 II

16:00 Bielów - za zmarłą Wandę Pawelec, zmarłych z rodzin Pawelec i Bednarczyk oraz Natalię Grypś
17:00 Osiecznica - za zmarłych Franciszkę i Józefa Newieś


niedziela - 27 II - 8 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - w 32 rocz ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla małżonków i ich dzieci
10:00 Łochowice - za zmarłych Janinę, Juliana i zmarłych z rodzin Kondratowicz i Łój
11:30 Osiecznica - za zmarłą Agnieszkę Polakowską
13:00 Skórzyn - za zmarłego Tadeusza Kuletę w rocz śmierci i Grażynę Kuleta w 4 rocz śmierci

poniedziałek - 28 II

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców