środa - 1 VI

17:00 - w intencji dzieci

piątek  - 3 VI

17:00 - 


sobota - 4 VI

10.45 – Msza św. wynagradzająca NMP

17:00 Osiecznica - za zmarłego Mariana Dziembowskiego w 1 rocz. śmierci oraz wszystkich zmarłych z rodzin Gac i Dziembowskich
18:00 Bielów - o łaskę zdrowia i wszelkie Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matkii Bożej dla córki z okazji urodzin

niedziela - 5 VI - Zesłanie Ducha Świętego

  8:30 Czetowice - w int. pp. Ewy i Tomasza Mazur w 35 rocz. śłubu
10:00 Łochowice - za zmarłych Jadwigę, Czesława i Janinę Frencel oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Frencel i Trościanko
11:30 Osiecznica - w int. pp. Ewy i Norberta Sadowskich w 30 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - 

poniedziałek - 6 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 7 VI

17:00 - 

środa - 8 VI

17:00 - 

piątek - 10 VI 

17:00 - za zmarłego Romana Dąbrowskiego w 3 rocz. śmierci oraz zmarłych Włodzimierza, Zofię i Kazimierza Stachowiak

sobota - 11 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłego Ryszarda oraz zmarłych z rodz. Kuśmierków, Rakocińskich i Druchlińskich
18:00 Bielów - za zmarłych Jana, Stanisława i Anastazję Kain oraz Sabinę Chrapek

niedziela - 12 VI - Niedziela Najświętszej Trójcy 

  8:30 Czetowice - za zmarłych Marię, Antoniego, Bolesława, Jana, Walentego, Grażynę, Rafała, rodziców z obojga stron, ks. Emila
10:00 Łochowice - za zmarłą Nikolę  Krysiak oraz wspominając zmarłą Martynkę Hochenzy
11:30 Osiecznica - za zmarłą Jadwigę Fijałkowską w 3 rocz. śmierci oraz zmarłych Jana, Jerzego, Wiesława, Krystynę, Kazimierza, Ewę i Mariannę
13:00 Skórzyn - za zmarłych Mariannę, Michała, Mariana i Józefa Derezińskich

poniedziałek - 13 VI

17:00 Łochowice - w intencji Parafian

wtorek - 14 VI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

środa - 15 VI

17:00 Łochowice rez Słoneczna 83

czwartek - 16 VI - Boże Ciało

 8:00 Skórzyn - 

9:00 Czetowice - 
10:00 Łochowice - za zmarłych Władysława Majkowskiego, Marię Lepko oraz Helenę Balińską

11:30 Osiecznica - w intencji Parafian

piątek - 17 VI

17:00 - o dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo dla Dawida i Sandry

sobota - 18 VI

17:00 Osiecznica - w int. Karola Kowalskiego w 9 rocz urodzin
18:00 Bielów - za zmarłego Roberta Poźniaka w 2 rocz. śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Poźniaków, Łangowskich i Politewicz

niedziela - 19 VI - 12 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Janinę i Edwarda Frątczaków oraz Jadwigę, Irka, Halinę i Romana
10:00 Łochowice - w intencji  Kazimierza i Krystyny o Boże błogosławieństwo oraz za zmarłych  rodziców z obojga stron oraz za zmarłe rodzeństwo
11:30 Osiecznica - za zmarłego Jana Woźniaka oraz zmarłych z rodzin Woźniaków i Roszaków
13:00 Skórzyn - za zmarłych Marka i Tadeusza Kasprowiak oraz Tadeusza Pawłowskiego

poniedziałek - 20 VI

17:00 - 
w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 21 VI

17:00 - 


środa - 22 VI

17:00 -

czwartek - 23 VI - zakończenie oktawy Bożego Ciała

17:00 -

piątek - 24 VI Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

8:15 - zakończenie roku szkolnego

17:00 Skórzyn - 
18:00 Łochowice- za zmarłych Emilię i Mamerta Szabuckich oraz zmarłych z rodziny Alchimowicz

sobota - 25 VI

17:00 Osiecznica - za zmarłych Władysławę Boczek i Władysława Madajczyka z racji imienin
18:00 Bielów - za zmarłych Władysława Foks oraz zmarłych z rodz. Foks

niedziela - 26 VI - 13 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Edwarda w 13 rocz. śmierci, Józefa i Jerzego Adamkiewicz
10:00 Łochowice - w intencji pp. Grażyny i Edwarda Śliwczyńskich w 40 rocz. ślubu
11:30 Osiecznica - za zmarłego Dominika Lebiedzińskiego w 2 rocz. smierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych Henryka i Stanisława Neweś oraz Jakuba i Magdalenę Michalak

środa 29 VI - Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła


18:00 - ODPUST - za Parafian