Uwaga. W okresie Wielkiego Postu w tygodniu - jeżeli w którymś dniu pojawi się konieczność pomocy w spowiedziach w dekanacie - Msza święta może zostać przeniesiona z godziny 17:00 na godzinę 7:00.

środa - 1 III


17:00 - 

piatek - 3  III

17:00 - 

sobota - 4 III
10:45 w intencji wynagradzającej NMP
16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica - za zmarłego Kazimierza Madejczyka oraz rodziców

niedziela - 5 III - 2 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - za zmarłych Helenę, Pawła i Henryka Banasiak
10:00 Łochowice - rez.  Słoneczna 90
11:30 Osiecznica - za zmarłych Helenę i Józefa Stysiak z racji imienin
13:00 Skórzyn - za zmarłego Józefa w 9 rocz. śmierci i Kazimierę Kusza oraz zmarłych z rodzin Kusza i Jarowicz

poniedziałek - 6 III

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 7 III

17:00 - 

środa - 8 III

17:00 - 

piątek - 10 III

17:00 -

sobota - 11 III

16:00 Bielów -
17:00 Osiecznica - za zmarłą Teresę Kasprzak w 5 rocz. śmierci oraz zmarłych z rodzin Kasprzaków i Kobielów

niedziela - 12 III - 3 niedziela Wielkiego Postu

  8:30 Czetowice - za zmarłych rodziców Mariannę i Czesława Podsiadło
10:00 Łochowice - za zmarłego Stefana Puzyrewskiego
11:30 Osiecznica - za zmarłego Franciszka, Zdzisława Chabros z okazji 17 rocz. śmierci
13:00 Skórzyn - za zmarłych z rodzin Kalińskich, Kaczorowskich i Ibsz

poniedziałek - 13 III

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 14 III

17:00 - 

środa - 15 III

17:00 - za zmarłych Halinę, Piotra i Krzysztofa

piątek - 17 III 

17:00 - 


sobota - 18 III - 

16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica - w int. Bogusławy Tomanek w 95 rocz. urodzin

niedziela - 19 III - 4 niedziela Wielkiego Postu 

  8:30 Czetowice - za zmarłych Józefa i Marię Biadacz
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców z obojga stron: Pelagię, Helenę i Kazimierza Rogowskich, Marię i Józefa Wołoszyn oraz zmarłe rodzeństwo: Janinę, Janusza, Józefa i szwagra Józefa z okazji imienin
11:30 Osiecznica - za zmarłego Józefa Słupskiego
13:00 Skórzyn - za zmarłego Henryka Neweś w 7 rocz. śmierci

poniedziałek - 20 III - Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

17:00 - za zmarłego Józefa Cudak

wtorek - 21 III

17:00 - za zmarłych Apolonię i Józefa

środa - 22 III


17:00 - za zmarłych Andrzeja i Roberta, zmarłych z rodziny Klechów oraz Stanisławę, Teresę, Józefa Grysztar, Jadwigę i Edmunda Surdyk

piątek  - 24 III 

17:00 - za zmarłych Józefę, Lucjana, Zygmunta i Ewę

sobota - 25 III - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

16:00 Bielów - 

17:00 Osiecznica - za zmarłego Józefa Boczka z okazji imienin

niedziela - 26 III - 5 niedziela Wielkiego Postu 

  8:30 Czetowice - 
10:00 Łochowice - za zmarłych Marka Matuszewskiego, Stefanię, Józefa i Eugeniusza Matuszewskich, Czesławę i Albina Nojszewskich oraz Zenonę Klimczak
11:30 Osiecznica - w int. pp. Bożeny i Józefa Banasiak w 45 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłego Ryszarda Moniewskiego

poniedziałek  - 27 III

17:00 -

wtorek - 28 III

17:00 -

środa - 29 III

17:00 -

czwartek - 30 III

17:00 - za zmarłego Edmunda Pałasz w 1 rocz. śmierci

piątek - 31 III

17:00 -