wtorek - 1 XI - uroczystość Wszystkich Świętych
  8:00 Czetowice - za zmarłą Marię Sykała w 7 rocz śmierci oraz Annę i Michała Moroz
  9:00 Skórzyn - za zmarłego Mariana Lembowicz, siostry Helenę, Józefę i Anielę
10:00 Osiecznica - za zmarłych Stanisławę, Stefana, Jadwigę i Izydora
11:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Wandę i Pawła Łój, siostrę Danutę Babińską, dziadków Anielę i Władysława Rawskich oraz Zofię i Władysława Łój

 środa- 2 XI - wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

16:00 Łochowice - w intencjach Ojca Świętego
17:30 Osiecznica - za zmarłych Stanisławę, Teresę, Józefa Grysztar oraz zmarłych dziadków z obojga stron
19:00 Skórzyn - za wszystkich  zmarłych

piątek - 4 XI


17:00 - za zmarłych Zofię, Tadeusza i Jerzego Karbowiak

sobota - 5 XI
10.45 - wynagradzająca NMP
16:00 Bielów - za zmarłych z rodziny
17:00 Osiecznica - za zmarłych Józefa Słowińskiego, Małgorzatę Cudak, Elżbietę Słowińską, i wszystkich zmarłych z rodzin Słowińskich i Słupskich

niedziela - 6 XI - 32 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłych Danutę Krasowską, Annę, Franciszka, Tadeusza Mikutel oraz zmarłych z rodzin Mikutel i Tulko
10:00 Łochowice -za zmarłych Kazimierę i Kazimierza Karweckich, Jadwigę i Kazimierza Susłowicz
11:30 Osiecznica - w int. pp. Ewy i Marka Nojak w 35 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - w intencji pp. Małgorzaty i Mariusza Zalewskich w 40 rocz. ślubu

poniedziałek - 7 XI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 8 XI

17:00 - za zmarłych rodziców, braci, syna Dominika, Marcjannę, Tadeusza Lebiedzińskich, Stanisławę, Bolesława, Kazimierza, Andrzeja, Antoniego Franc

środa - 9 XI

17:00 - za dusze czyśccowe

czwartek - 10 XI

17:00 - w intencji p. Pałasz z okazji urodzin

piątek - 11 XI

9:00 - w intencji Ojczyzny

sobota - 12 XI

16:00 Bielów - święto patronalne ku czci Pierwszych Męczenników Polski - za parafian
17:00 Osiecznica - za zmarłych rodziców Edwarda w 21 rocz. śmierci i Marię Biernacką w 17 rocz. śmierci oraz Jadwigę i Jana Fijałkowskich

niedziela - 13 XI - 33 niedziela zwykła

  8:30 Czetowice - za zmarłą Józefę Adamkiewicz w 3 rocz. śmierci
10:00 Łochowice - za zmarłych rodziców Genowefę i Piotra Lasota
11:30 Osiecznica - za zmarłą Adelę Handzełko w 6 rocz. śmierci oraz za wszystkich zmarłych z rodzin Handzełko i Poręba

13:00 Skórzyn - za zmarłą Marię Stankiewicz w 17 rocz. śmierci

rekolekcje kapłańskie

piątek - 18 XI


17:00 - za zmarłego Józefa Cudak i wszystkich zmarłych z rodziny Cudak

sobota - 19 XI

16:00 Bielów - w int. Barbary i Stefana Lebiedzińskich w 15 rocz. ślubu
17:00 Osiecznica - za zmarłą Stanisławę Leciejewską w 5 rocz. śmierci

niedziela - 20 XI - uroczystość Chrystusa Króla

  8:30 Czetowice - za zmarłą Irenę Jarowicz  w 2 rocz śmierci, Staniaława, Leszka i Ryszarda
10:00 Skórzyn - z okazji urodzin Angeliki

11:30 Osiecznica - za zmarłego Henryka Majewskiego, dziadków z obojga stron oraz Krzysztofa Nowak i Zbigniewa Krzal, Reginę Peśta
13:00 Łochowice - święto patronalne  ku czci Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - za parafian

poniedziałek - 21 XI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 22 XI

17:00 - za zmarłą Barbarę Woźniak i zmarłych z rodz. Gudaniec

środa - 23 XI

17.00 - 

piątek - 25 XI

17:00 - za zmarłych Dominika, Zofię, Bogusława i Krystynę

sobota - 26 XI

16:00 Bielów - 
17:00 Osiecznica - za zmarłego Włodzimierza Stachowiaka w 7 rocz. śmierci, Zofię i Kazimierza Stachowiak i Romana Dąbrowskieigo

niedziela - 27 XI - 1 niedziela Adwentu

  8:30 Czetowice - za zmarłych Annę i Michała Moroz i zmarłych rodziców, wszystkich zmarłych z rodziny, Marię Sykała, zmarłych sąsiadów i znajomych
10:00 Łochowice - rez Zaciszna 4
11:30 Osiecznica - w int. pp. Marii i Józefa Zalubowskich w 45 rocz. ślubu
13:00 Skórzyn - za zmarłych Irenę i Ryszarda Gluźniewicz

poniedziałek - 28 XI

17:00 - w intencji ofiarodawców i dobroczyńców

wtorek - 29 XI

17:00 - za zmarłych Janusza, Elżbietę i Piotra

środa - 30 XI

17:00 - w intencji ks. Proboszcza imieninowa  - int od Matek Różańcowych